Yeni Filmim O.. Çoçuğu

Bu konuyu okuyanlar

tugbagaleri

Müdavim
Reaksiyon puanı
46

CEM YILMAZ '12 YILDIR SAHNEDEYİM, ARTIK YORULDUM. UZUN SÜRE GÖSTERİ YAPMAYACAĞIM' DEDİ..

İstanbul'da böyle medeni seyirci nerede? Burada eğlenceyle ilgili bir sorun yok. Kompleks yok. İstanbul çok karışık bir yer. Artık Gavur İzmir'in gavur komedyeni olmak istiyorum. İlk gösterimi İzmir'de yapmıştım. Uzun süre sahneye çıkmayacağım için son gösterimi de burada yapmam anlamlı oldu.

Askerden döndüm o etkiyle bilim kurgu filmi Gora'yı çektim. Ardından bir hikayemiz vardı. 'Hokkabaz' adını verdik. Savaş Ay çıktı 'Babamın hayat hikayesi' dedi. Ne yapsam bir sahiplenme, bir kötüleme... Yeni filmimin adını 'O.. Çocuğu' koyacağım. Bakalım kim sahiplenecek, kimin babasının, anasının hayatı olacak o zaman, merak ediyorum.

7 CÜCELER BENDEN SAPIK

Küfürlü konuştuğum ve argo espriler yaptığım için eleştiriliyorum. Çocuklara kötü örnek olduğum iddia ediliyor. Halbuki 'Pamuk Prenses ve 7 Cüceler' benden daha sapık! Çocuğuma ben bunları izletmem de, okutmam da... Ayrıca ben çocuklara gösteri yapmıyorum. İzleyici kitlem son derece elit ve bilgilidir.

Cem Yılmaz festival jürisinde

Cem Yılmaz, bu yıl "Uluslararası Antalya Film Festivali"nin 9 kişilik "Ulusal Büyük Jürisi"nde yer alacak. Ünlü komedyen, 'Bundan sonraki hedefim ödül almak olacak. Önce jüriyi kafalamak gerekiyordu, bunu yaptık. Bundan sonra ödül alırız herhalde" dedi.

[sub]http://www.haberler.com/yeni-filmim-o-cocugu-haber[/sub]

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Cem Yılmaz lafı feci koymuş yeni film ismiyle. Gülmekten yarıldım.

cathlack

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Çok zeki bi adam yaa
Lafı hakkaten feci koymuş :D

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bugün milliyet gazatesinde okumuştum.Adam espri makinası ne dese gülüyorum.2 sn sussa bile bi gülme tutuyo çok severim Cem Yılmaz'ı :)Adını andım yine bir gülme krizine girdim ;D :D :}

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Akıllı adamın hali başka :D

jZCaglar

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Hakkaten ya adam işini biliyo, Haksızda sayılmaz ;)

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Adı biraz şeyy yani ...... olmuş

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Cem Yılmaz işte yapacak çok fazla bi' şey yok.

kracker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
savaş ay ne hissetti acaba? isme ragmen yeni filmi de sahiplenir mi :p

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
savaş ay prim yapma uğruna yapmadığı şey kalmadı . yazıklar olsun birde haberci olacak.

Ama cem yılmazda gayet medeni kanunların önünde hesaplaştı. Cem yılmazın gösterilerinin devaını bekliyoruz. böyle biri bu dünyaya kolay kolay gelmez.

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Cem yılmaz üreten biridir yada böyle yeteneği olan biridir ve kimsenin filmini çalacağı aklıma gelmez bu yüzden ..
Savaş ay'a selam Cem yılmaza devam ;)

tugbagaleri

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
Cem Yılmaz, dünkü Kelebek'te çıkan haberde, yeni filminin adını "o.... çocuğu" koyacağı haberini yalanladı. haberide sabah gazetesinde cıkmıs ne dersın sızce demısmıdır..

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
tugbagaleri dedi ki:
Cem Yılmaz, dünkü Kelebek'te çıkan haberde, yeni filminin adını "o.... çocuğu" koyacağı haberini yalanladı. haberide sabah gazetesinde cıkmıs ne dersın sızce demısmıdır..

Ya dese ne demese ne filmin ardından nerdeyse bir yıl geçti şimdi mi böyle laf sokuyor? :)

Anlayış meselesidir,ben cem yılmazın gora daki esprilerini çok beğenmiştim,ama biraz değğişti gibi :I Lemanda nasıldı şimdi nasıl peh.... :#

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
hehhehe böyle bi film çekerse komedi olur :D :D :D o. çocuğunun hayatı :D :D :D

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
bu adama bulaşan yanıyor :) taşı gediğine koyuyor her zaman ki gibi