Yeni Filmim O.. Çoçuğu

tugbagaleri

Profesör

CEM YILMAZ '12 YILDIR SAHNEDEYİM, ARTIK YORULDUM. UZUN SÜRE GÖSTERİ YAPMAYACAĞIM' DEDİ..

İstanbul'da böyle medeni seyirci nerede? Burada eğlenceyle ilgili bir sorun yok. Kompleks yok. İstanbul çok karışık bir yer. Artık Gavur İzmir'in gavur komedyeni olmak istiyorum. İlk gösterimi İzmir'de yapmıştım. Uzun süre sahneye çıkmayacağım için son gösterimi de burada yapmam anlamlı oldu.

Askerden döndüm o etkiyle bilim kurgu filmi Gora'yı çektim. Ardından bir hikayemiz vardı. 'Hokkabaz' adını verdik. Savaş Ay çıktı 'Babamın hayat hikayesi' dedi. Ne yapsam bir sahiplenme, bir kötüleme... Yeni filmimin adını 'O.. Çocuğu' koyacağım. Bakalım kim sahiplenecek, kimin babasının, anasının hayatı olacak o zaman, merak ediyorum.

7 CÜCELER BENDEN SAPIK

Küfürlü konuştuğum ve argo espriler yaptığım için eleştiriliyorum. Çocuklara kötü örnek olduğum iddia ediliyor. Halbuki 'Pamuk Prenses ve 7 Cüceler' benden daha sapık! Çocuğuma ben bunları izletmem de, okutmam da... Ayrıca ben çocuklara gösteri yapmıyorum. İzleyici kitlem son derece elit ve bilgilidir.

Cem Yılmaz festival jürisinde

Cem Yılmaz, bu yıl "Uluslararası Antalya Film Festivali"nin 9 kişilik "Ulusal Büyük Jürisi"nde yer alacak. Ünlü komedyen, 'Bundan sonraki hedefim ödül almak olacak. Önce jüriyi kafalamak gerekiyordu, bunu yaptık. Bundan sonra ödül alırız herhalde" dedi.

[sub]http://www.haberler.com/yeni-filmim-o-cocugu-haber[/sub]

Bugün milliyet gazatesinde okumuştum.Adam espri makinası ne dese gülüyorum.2 sn sussa bile bi gülme tutuyo çok severim Cem Yılmaz'ı :)Adını andım yine bir gülme krizine girdim ;D :D :}

muratcanberber

Profesör
savaş ay prim yapma uğruna yapmadığı şey kalmadı . yazıklar olsun birde haberci olacak.

Ama cem yılmazda gayet medeni kanunların önünde hesaplaştı. Cem yılmazın gösterilerinin devaını bekliyoruz. böyle biri bu dünyaya kolay kolay gelmez.

warkortali

Profesör
Onursal Üye
Cem yılmaz üreten biridir yada böyle yeteneği olan biridir ve kimsenin filmini çalacağı aklıma gelmez bu yüzden ..
Savaş ay'a selam Cem yılmaza devam ;)

tugbagaleri

Profesör
Cem Yılmaz, dünkü Kelebek'te çıkan haberde, yeni filminin adını "o.... çocuğu" koyacağı haberini yalanladı. haberide sabah gazetesinde cıkmıs ne dersın sızce demısmıdır..

lucifer

Profesör
tugbagaleri dedi ki:
Cem Yılmaz, dünkü Kelebek'te çıkan haberde, yeni filminin adını "o.... çocuğu" koyacağı haberini yalanladı. haberide sabah gazetesinde cıkmıs ne dersın sızce demısmıdır..

Ya dese ne demese ne filmin ardından nerdeyse bir yıl geçti şimdi mi böyle laf sokuyor? :)

Anlayış meselesidir,ben cem yılmazın gora daki esprilerini çok beğenmiştim,ama biraz değğişti gibi :I Lemanda nasıldı şimdi nasıl peh.... :#