Haber Yeni Fiat Doblo ve PSA Etkisi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Sizce hayali tasarım güzel mi???

• Güzel

Kullanılan: 4 57.1%
  • Güzel değil.

Kullanılan: 2 28.6%
  • Güzel ama üstünde daha çok çalışılabilir.

Kullanılan: 1 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    7

hakantoris

Profesör
Fiat Punto ile sağlamlık vs. konusunda yanından geçemez ama. 0 yıldızlı araç (Şaka değil bu EuroNCAP'den bakabilir inanmayan varsa). Fiat Linea'da 0 yıldız demek oluyor otomatik olarak.
Hocam Punto 2005'ten beri kasa değiştirmedi. 13-15 yıl önceki EuroNcap kriterleri ile günümüz kriterleri arasında dağlar kadar fark var :D Linea'nın üretimi 2015'de bitti. O dönemin kriterlerine göre sorgulamak lazım.

hakantoris

Profesör
2009 ve önceki EURO NCAP testlerinden iyi almış ama, hakkını yemeyelim.
Zaten 2005'de piyasaya çıkmış bir aracın 2017 yılında teste girip yüksek puanlar alması imkansız gibi birşey :D
EuroNcap sitesinde Fiat Grande Punto'yu aratarak aldığı puanları görebilirsiniz. Dönemine göre güzel.

SonicDash

Supporter
Yönetici
Moderatör
Siz eski Clio rezaletini görecektiniz, Broadway ve ilk kasa Cliolar en ufak bir çarpmada gümlüyorlardı.
Hala 90K'dan bahsedenler var, piyasa uçmuş.

hakantoris

Profesör
Siz eski Clio rezaletini görecektiniz, Broadway ve ilk kasa Cliolar en ufak bir çarpmada gümlüyorlardı.
Hala 90K'dan bahsedenler var, piyasa uçmuş.
Zaten ''Renault Teneke'' algısını oluşturan modeller Clio 2 ve onun altyapısını kullanan Symbol'dür. 2012 yılına kadar çıkan bütün Dacia Modellerinde Clio 2 altyapısı vardır. Ben mevcut Dacia Logan'ın da (Renault Symbol) hala bu alt yapıyı kullandığından şüpheliyim :D

SonicDash

Supporter
Yönetici
Moderatör
Zaten ''Renault Teneke'' algısını oluşturan modeller Clio 2 ve onun altyapısını kullanan Symbol'dür. 2012 yılına kadar çıkan bütün Dacia Modellerinde Clio 2 altyapısı vardır. Ben mevcut Dacia Logan'ın da (Renault Symbol) hala bu alt yapıyı kullandığından şüpheliyim :D
Dacia Logon diye bir araç vardı, taksilerde çok kullanılan, o gerçek teneke:D Bana kalsa Dacia'nin hiçbir aracı kaliteli değil, ama kullananlara da saygı duymak lazım.
Alın 2001 model Focus I.
İlk kasadan, kilometre 300K ama fiyatı 50K.

hakantoris

Profesör
Fiat resmen alay ediyor. Alfa Romeo ya çok önem veriyorlar anlaşılan. Renault iyi araba yapıyo 2010'dan beri o yüzden Dacia Logan öyle. Honda hep sağlamdı.
Aynen Alfa Romeo.Giulietta'da kasa değiştirmeden yoluna devam ediyor. Kardeşim kasayı değiştirmiyorsun anladık da bari güvenlik konusunda biraz güncelle aracı. Ama hakkını yemeyelim Giulia ve Stelvio güzel araçlar

alpacino_34

Profesör
Ticari araçta sağlamlıkta her zaman zirve Ford dadır konfor ve donanım da Partner Lüks ve otomotivsi görünüşte Caddy parça ucuzluğu ve ikinci el piyasasında Doblodur

alpacino_34

Profesör
Peugeot Rifter EuroNCAP den 4 yıldız aldı. Yılın sağlam ticarisi seçildi EuroNCAP de.
Sağlamlıktan kastım aslında çarpışmak değil parça ömürlüğü , malzeme kalitesi PSA grubu çukurlarda tümseklerde ön takım , torsiyon , viraj demiri , amasörleri çok bozar ford biraz daha kemiklidir kolay kolay dökülmez

Son mesajlar