Yeni ekran kartı performansım

Bu konuyu okuyanlar

Batuhan0061

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar dostlar. Yeni bir ekran kartı aldım eskiden csgoda aldığım fps’ten nerdeyse hiçbir farkı yok. Neyi yanlış yaptım anlamış değilim yardım ederseniz sevinirim.
sistem
Rx 570
İ3 4160
Psu 700 kw
4x2 ram
Eski ekran kartım r7 240

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ekran kartı performans ayarlarını yaptınız mı ?
Birde cs go işlemci bazlı bir oyun. Ekran kartını çok yoracak bir oyun değil bu sebeplede olabilir.

Batuhan0061

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran kartı performans ayarlarını yaptınız mı ?
Birde cs go işlemci bazlı bir oyun. Ekran kartını çok yoracak bir oyun değil bu sebeplede olabilir.
Evet ekran kartı ayarlarını güncelleştirmelerini yaptım. Dediğiniz de haklısınız işlemci bazlı bir oyun fakat Youtube’da incelerken gördüm aynı işlemci ve ekran kartıyla 300 fps civarları alıyorlardı ben şu anda 150 sabit alamıyorum çok dalgalanıyor fps

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Yeni kartı takınca DDU ile eski kartın sürücüsünü kaldırdınız mı?

ahmetali1997

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
Öyleyse o ekran kartını sanayide tornacıya götür bi güzel içini açsın sonra bir güzel maynink yapsın mis gibi olur birde o a101den filas bellek al onu ram olarak kullan efsane rtx 2080 ti yi geçer

Batuhan0061

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öyleyse o ekran kartını sanayide tornacıya götür bi güzel içini açsın sonra bir güzel maynink yapsın mis gibi olur birde o a101den filas bellek al onu ram olarak kullan efsane rtx 2080 ti yi geçer
Çok komik abi gül gül öldüm vallaha
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni kartı takınca DDU ile eski kartın sürücüsünü kaldırdınız mı?
Denetim masasından eski radeon yazılımını silip tekrar kurdum. Yeni ekran kartını görüyor onun ayarları geldi ama hala fpsim istediğim seviyede değil video kaydı falan yapmayı planlıyordum küçük çaplı olsa da ama şimdilik imkansız gibi

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Çok komik abi gül gül öldüm vallaha
Mesaj otomatik birleştirildi:

Denetim masasından eski radeon yazılımını silip tekrar kurdum. Yeni ekran kartını görüyor onun ayarları geldi ama hala fpsim istediğim seviyede değil video kaydı falan yapmayı planlıyordum küçük çaplı olsa da ama şimdilik imkansız gibi
Yeni ekran kartı alacağın zaman o şekilde kurulmaz. DDU ile eski sürücüyü silip, yenisini kurman lazımdı. Şimdi DDU ile güvenli modda bir deneyin, olmadı temiz bir format atarsınız.

Batuhan0061

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni ekran kartı alacağın zaman o şekilde kurulmaz. DDU ile eski sürücüyü silip, yenisini kurman lazımdı. Şimdi DDU ile güvenli modda bir deneyin, olmadı temiz bir format atarsınız.
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim:)

Son mesajlar