Yeni ekran kartı oyun acmaması

Bu konuyu okuyanlar

ersagun50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oncelıkle cok anlamam yanlısım olursa kusura bakmayın

Sapphre hd 5670 hm 1 gb ddr 3 128 bit ekran kartı aldım donanımı tanıttım cdsınden kurulumunu yaptım sorunlarla karsılasınca driverlarını indirdim guncelleme yaptım ama hala hıc bır oyun acamıyorum mesela pes11 settıngs acıyorum min sistem gereksi. karsılamıyor dıyor oyunu dırek acıyorum shader 3.0 gereklı dıyor ama aldıgım ekran kartının shader 5.0 degıl mı bır turlu cozemedım ınternette de cevap bulamadım eger bılgınız varsa paylasırsanız cok sevınırım biraz acil

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
dostum tüm sürücüleri kurduktan sonra sistemi yeniden başlattın mı?

ersagun50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet dostum hatta bı cok kez silip yükleyip yenıden baslattım

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
oncelıkle cok anlamam yanlısım olursa kusura bakmayın

Sapphre hd 5670 hm 1 gb ddr 3 128 bit ekran kartı aldım donanımı tanıttım cdsınden kurulumunu yaptım sorunlarla karsılasınca driverlarını indirdim guncelleme yaptım ama hala hıc bır oyun acamıyorum mesela pes11 settıngs acıyorum min sistem gereksi. karsılamıyor dıyor oyunu dırek acıyorum shader 3.0 gereklı dıyor ama aldıgım ekran kartının shader 5.0 degıl mı bır turlu cozemedım ınternette de cevap bulamadım eger bılgınız varsa paylasırsanız cok sevınırım biraz acil

Denetim Masası-Sistem ve Güvenlik-Sistem-Gelişmiş Sistem Ayarları (sol tarafta)-Donanım-Aygıt yöneticisi-Görüntü Bağdaştırıcıları

Ekran kartı modelin çıkacak sağ klik yap 'Sürücü Yazılımını Güncelleştir..' var,tıkla iki seçeneğide yap bişeycik kalmaz.

Birazda bilgisayar emek harcasın :D