Dizi Yeni dizi Maraşlı

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
Hem kadrosuna eklenen oyuncularla, hem şarkısıyla, hem Mahur ve Maraşlı ilişkisiyle dillerden düşmeyen dizi şunları anlatıyor:

Eski asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile gözlerden uzak olmak istemektedir. Gözü pek ve cesur olan Maraşlı'nın hayatının dönüm noktası, kızının vurulduğu gündür. Maraşlı, evladına yaşatılan acıyı unutmamaktadır.

Sonrasında bir gün, sahafa giren güzeller güzeli Mahur Türer, istemeden Maraşlı ile bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur'un hayatını kurtarır ve sonrasında kaderleri birbirine bağlanır.

1. bölümü izlemek için tıklayınız.

2. bölümü izlemek için tıklayınız.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Bilgilendirme için teşekkürler.

Bu saatlerde çok fazla aktif kişi olmaz sabahleyin atarsan daha çok kişinin görebileceğini düşünüyorum.

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
Bilgilendirme için teşekkürler.

Bu saatlerde çok fazla aktif kişi olmaz sabahleyin atarsan daha çok kişinin görebileceğini düşünüyorum.
Aslında benimki ters mantık. Bu saatlerde aktif çok olmadığından pek yukarı çıkan konu da yok. Böyle olunca ilk gördükleri konu da bu oluyor. Tabii her zaman tutmuyor.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Up atmak yararıma :)

Töre ve mafya dizilerine göre daha anlamlı ve güzel bir dizi olmuş bence.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
@fahyıldız, güzel dizi de kaçak dizisini andırıyor bakalım Maraşlı nın geçmişi ne çıkacak diziyi izlerken hep banka olayı ilginç diyordum sonra dan ortaya çıktı.. şifreli konuşmaymış.,.

istihbarat teşkilatı da var bu dizide