Yeni Dijital Platform kuruyorum - Legal film sitesi oluşturma

Bu konuyu okuyanlar

Mavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Merhaba
Önceki film sitem kısa sürede on binlerce hit aldı. Şimdi ikinci siteyi açmak istiyorum, ancak bu sitenin mobil uygulamasını yapmak istiyorum ve sitemde premium üyelik satacağım filmlerin yanı sıra çevrenizle birlikte çevrimiçi film izleyebileceksiniz ve daha bir sürü görülmemiş özellikler olacak . Ancak, filmler telif hakkıyla korunduğu için mobil uygulama yapamıyorum, peki telifsiz filmleri nasıl yüklerim ve kiminle iletişime geçmeliyim? stremio, zona gibi aynı mobil uygulama olacak ve web sitem netflix gibi her şey hazır, sadece telif hakkı sorunu kaldı

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Ay başlığı okuduğum zaman yanlış anladım affet yarabbim ?

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Özellikleri falan göz kamaştırıcı derecede iyi ama telif hakkı çok büyük sıkıntı eğer bu konuya çözüm bulursanız tutulur gibi ama bi sponsorunuz olması lazım hem geliştiricilik için hemde reklam için

Mavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Özellikleri falan göz kamaştırıcı derecede iyi ama telif hakkı çok büyük sıkıntı eğer bu konuya çözüm bulursanız tutulur gibi ama bi sponsorunuz olması lazım hem geliştiricilik için hemde reklam için
reklam konusunda problemim yokta dediğin gibi telif sorunu var önceki sitemde telif maili gelince kaldırıyordum ancak mobil uygulama ve satış yapmak istediğim için büyük sıkıntı oluyor