Yeni Çıkan Yazılımlar

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
En sık kullanılan yazılımların yeni sürümleri hazır. Güvenlik açıkları kapatılırken, yeni özellikler eklenen programları bir araya getirdik. Listenizi kontrol edin, güncel kalın.

Aşağıda, en popüler yazılımların yeni sürümleri mevcut. Ücretsiz FTP yazılımı FileZilla'dan tutun da Google Erath ve video dosyalarını oynatan K-Lite Mega Codec Pack'e kadar birçok yazılım bulunuyor. Siz de bu yazılımlardan birini kullanıyorsanız mutlaka yeni sürüme geçmeyi ihmal etmeyin. Güvenlik açıkları kapatılırken, yeni özellikler eklenen programların listesi;

FileZilla 3.0.1 RC 1

Geçtiğimiz günlerde 3.0 Final sürümü çıkan yazılım, geri dönüşlerden hemen sonra bir sonraki sürüm için hazırlıklara başladı. FileZilla ile FTP alanlarına bağlanabiliyorsunuz.

Download etmek için buraya tıklayın.

Google Earth 4.2.0198 Beta

Dünyayı adım adım gezmek isteyenler, oturdukları yerden bu işi Google ile beraber yapabilirler. Yazılım, Google Maps'ten çok daha fazla detay içeriyor.

Quicktime Alternative 1.90

QuickTime dosyalarını oynatmanın yanı sıra kaydetmeye de yarayan yazılımın en yeni sürümünde bazı optimizasyonlar yapılmış.

K-Lite Mega Codec Pack 3.45

Video oynatmak istediğinizde dosya biçimi ve codec sorunu yaşamak istemiyorsanız bu pakete ihtiyacınız var. Lazım olan her aracı barındıran yazılımın en yeni sürümü de hazır.

Pidgin 2.2.0

Birden fazla mesajlaşma yazılımı kullananlar, Pidgin ile huzur bulabiliyor. MSN, Yahoo ve IRC gibi mesajlaşma araçları Windows, Linux ve Mac ortamlarında Pidgin ile kolyalıkla aynı anda çalışıyor.

7-Zip 4.55 Beta

Sıkıştırılmış dosyaları açmak için ücretli olan Winzip ve Winrar'ı tercih ediyorsanız o zaman bir de 7Zip'i denemelisiniz. Üstelik daha fazla seçeneğiniz var.

AVG Free Edition 7.5.487

Ücretsiz antivitüs yazılımı AVG, en yeni sürümü ile hazır. Virüslere ve trojan'lere karşı size tam çözüm sunan yazılım, oldukça başarılı.

Winamp 5.5 Full Beta 1550

Winamp, gelmiş geçmiş en popüler medya oynatıcılardan biri. Yazılımın en yeni sürümünde köklü bazı değişiklikler var. Beta'sını denemek ister misiniz?

Free Download Manager 2.5.712

Aynı anda birden fazla download yapmak için veya tek download'ınız olsa bile daha da hızlandırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

Picasa 2.7 Build 37.29

Resim dosyalarınızı organize ederken, aynı anda fotoğraf galerileri de oluşturabilen Picasa'nın bir Google ürünü olduğunu biliyor muydunuz? O şimdi, yenilendi.

Yazan: Hakkı Alkan
SDN – http://shiftdelete.net

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ben yeni vista kurdum diyorum 2 gündür bişey eksik ama ne sonunda buldum winamp eksikmiş ;D