Yeni bir Mac almam için bana yardımcı olabilirmisiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

Ahmed-Fire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar grafik işler için iMac almak istiyorum ama OS X sisteminde hiç bir bilgim yok aynı zamanda 3d yazılım programlarınıda daha yeni öreniyorum sizce ne Tür bir iMac almam lazım (21inc yoksa 27inc 5K) ayrıca arkadaşlar ben daha bu işin başındayım bana MacBook Pro al diyen de oldu o Yüzden kafam şu anda çok Karışık ne tur bi Mac alacamı bilmiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim :)

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Merhaba arkadaşlar grafik işler için iMac almak istiyorum ama OS X sisteminde hiç bir bilgim yok aynı zamanda 3d yazılım programlarınıda daha yeni öreniyorum sizce ne Tür bir iMac almam lazım (21inc yoksa 27inc 5K) ayrıca arkadaşlar ben daha bu işin başındayım bana MacBook Pro al diyen de oldu o Yüzden kafam şu anda çok Karışık ne tur bi Mac alacamı bilmiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim :)
İmacler biraz eski kaldı macbook pro daha 2015 yılında çıktı o yüzden macbook pro almalısınız.

angelshare

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aslında sabit çalışacaksan imac daha çok uyar sana ama çok yüksek modelini almanada gerek yok yok ben sağa sola gidiyorum bilgisayarım yanımda olsun dersen macbook al onun haricinde tasarım işleri ve grafik işleri için bence imac daha uygun

enoeken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
macbook ların yenileri tanıtalıcak biraz bekle sonra onları değerlendir bu yetkililere sor eylül de tanıtılabilir

sarper.arıkan

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhaba
Taşınabilirlik kriteri ön plandaysa muhakkaki macbook pro tercih edilmeli. 256 GB SSD li versiyonu alınmalıdır. Grafik çalışmalarınızı kaldırabilecek niteliktedir. Ben 128 GB SSD li 8 GB DDR3 li versiyonu kullanıyorum I5 5200u 2.7 ghz işlemcili.
Sistem gayet hızlı ve kaliteli.
Mac osx gelince, çok kısa zamanda alışıyorsunuz. İşletim sistemi olarak stabil ve en kötü senaryolarda bile kendini onarabiliyor. Eğer ki windows uygulamalarınıda kullanmak isterseniz ise, bootcamp yöneticisiyle windows'ta kurabilirsiniz.

enoeken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
mantıklı ama yeni çıkacakları yinede beklesin