Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
427
Bazı forumlarda buna benzer konular gördüm.Bende böyle bir konu açmak istedim.

Konu ''Boosteroid'' adlı siteyle ilgili: https://boosteroid.com/
Sitenin amacı herkesin yeni çıkan veya istediği oyunu akıcı oynamasını sağlamak için yapıldı.Siteye €4.16'ya kayıt olabiliyorsunuz.Kayıt olduğunuzda önünüze bilgisiyar oyunları çıkacak.Tablet,Telefon,Pc üzerinden The Witcher 3,GTA V,CS GO gibi oyunları oynayabildiğinizi düşünsenize.2 gb ramle Tarayıcıdan Sıkıntısız Akıcı yeni oyunları oynayabiliyorsunuz.Biraz inceleyin oyunları indirmeye bile gerek kalmadan direk tarayıcıdan açıyor.Yeni bilgisiyar almaya bütcesi yetmeyen arkadaşlar bunu kesinlikle denemeli çok daha ucuz şekilde son sistem gereksinimli oyunları oynayabilecekler.

Peki sizin bu site hakkında fikriniz ne?

Buda örnek video:

ChaosBoost

Müdavim
Reaksiyon puanı
696
Bazı forumlarda buna benzer konular gördüm.Bende böyle bir konu açmak istedim.

Konu ''Boosteroid'' adlı siteyle ilgili: https://boosteroid.com/
Sitenin amacı herkesin yeni çıkan veya istediği oyunu akıcı oynamasını sağlamak için yapıldı.Siteye €4.16'ya kayıt olabiliyorsunuz.Kayıt olduğunuzda önünüze bilgisiyar oyunları çıkacak.Tablet,Telefon,Pc üzerinden The Witcher 3,GTA V,CS GO gibi oyunları oynayabildiğinizi düşünsenize.2 gb ramle Tarayıcıdan Sıkıntısız Akıcı yeni oyunları oynayabiliyorsunuz.Biraz inceleyin oyunları indirmeye bile gerek kalmadan direk tarayıcıdan açıyor.Yeni bilgisiyar almaya bütcesi yetmeyen arkadaşlar bunu kesinlikle denemeli çok daha ucuz şekilde son sistem gereksinimli oyunları oynayabilecekler.

Peki sizin bu site hakkında fikriniz ne?

Buda örnek video:
Türkiye'deki interneti güveniyor musunuz da bu ne yapıyorsunuz Allah aşkına?
Gidip 100 megabit internette para vereceğine bilgisayar alman daha mantıklı.

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Türkiyede internet maalesef berbat ondan dolayı pek güzel olmayabilir ama interneti iyi olan için olabilir geforce now gibi birşey sanırım