Yeni Arkadaşlık Scriptimiz...

Arbalot

Asistan
Onursal Üye
Daha Alfa aşamasına dahi gelmeyen bir scripti sizinle paylaşmak istiyorum...

Bu bir arkadaşlık scripti olmaya aday bir müsvedde
en azından gördüğünüz hataları bize bildirirseniz konu ile ilgili düzenlemeleri daha rahat yapabiliriz

Düzenleme: Link silindi 3. sayfadaki mesajlarımızı okuyunuz.

snra

Profesör
Tabii gerekli arkadaşlar. Gördük ki aramızda karşı cinsle arkadaşlık kurmak isteyenlerin sayısı hiç de az değil, böyle bir bölüm açmaya karar verdik.. Yakında myspace tarzı istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz bir arkadaşlık sayfanız olacak.. ^^

wwhirlwind

Profesör
505.5 End Of The Internet

Check Your Internet Connection and If You Have a Brain

Plug Your Brain and Try Again Later... If You Consistantly See This Error No Way Forward From This Point
THE END
We Are Off The Neverland
Apache Not Found/1.3.37 No Server at www.shiftdelete.net - Shift Deleted Port Dark Hole in The Space

emelden

Dekan
Hem SDN'den kopamayıp, hemde arkadaş bulma düşüncesi olan üyeler için iyi düşünülmüş bir proje. Fakat böyle bir işe başlamadan önce bir anket yapılabilirdi. (eğer varsa ben göremedim :$ )Çünkü özellikle seçimden sonra SDN'de yapılan anketlerin gerçekliğine inanıyorum.

Saner Apaydın'ında bahsettiği gibi arkadaşlık kurmak isteyenlerin sayısı az değil bencede. Onlar için sevindirici bir haber olsa gerek. Gelişmeleri zaman içerisinde görücez hep birlikte. İçinden çıkılmaz bir hal alırsa her şeyin çözümü olan SDN'de ona da bir çözüm bulunur ;)

PcMaSTeR

Profesör
(&)

emelden

Dekan
İyi de bir kaç arkadaş söyledi hatayı ve neden hala açılmıyor açılmıyor
diye mesajlar yazılıyor ki? Belli ki gördüler ve çözüm arıyorlar, bu kadar aceleci olmayalım ;) Mutlaka bir cevap gelicektir.

snra

Profesör
Şimdilik bazı üyelerde açılmaması problemini çözmeye uğraşıyor Arbalot ve Elmacik, açılınca aşağıdakine benzeyecek.. Tabi daha üstünde oynamalar yapılacak, boşuna alfa demiyoruz :)