Soru Yeni alınan win11 kurulmuş cihazda Office programları için ne yapmalıyım?

derya1919

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhabalar. Bugün laptop aldım mağazada win11 kurdular. Office programları için ne yapmam gerekiyor. Nerden nasıl yuklemeliyim. Youtubeda korsan yapildigi zaman hep virüs falan geliyor diyorlar. Ne yapmam gerektiğini anlayamadim. Güvenli bır şekilde kullanamak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

çimçem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Microsoftun sitesinden office sürümünü indirin ve buradan lisans alıp aktifleştirin:

Aşağıdaki microsoftun orjinal ofis indirme bağlantısıdır:

Bu lisans ofis 2021 pro plus için dijital lisanstır.

Son düzenleme:

derya1919

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Microsoftun sitesinden office sürümünü indirin ve buradan lisans alıp aktifleştirin:

Aşağıdaki microsoftun orjinal ofis indirme bağlantısıdır:

Bu lisans ofis 2021 pro plus için dijital lisanstır.
biraz açıklayabilir misiniz? Ben çok anlamadim ne demek istedinizi

çimçem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sonra indirdiğiniz ofis programını kuracaksınız bilgisayara :) Yönetici olarak çalıştır deyin ve ofis programını kurun. Kurulum sonrasında veya sırasında sizden ofis 2021 lisans anahtarını isteyebilir.

Lisans anahtarını da yine altta daha önceden yazdığım yerden (retail dijital lisans ) satın alıp ofis programını kurduktan sonra sizden istediği an yazacaksınız ve işlem tamam :)

derya1919

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Sonra indirdiğiniz ofis programını kuracaksınız bilgisayara :) Yönetici olarak çalıştır deyin ve ofis programını kurun. Kurulum sonrasında veya sırasında sizden ofis 2021 lisans anahtarını isteyebilir.

Lisans anahtarını da yine altta daha önceden yazdığım yerden (retail dijital lisans ) satın alıp ofis programını kurduktan sonra sizden istediği an yazacaksınız ve işlem tamam :)
Mükemmel anlatım? çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için. Lisans anahtarı güvenilir sorun yaşamam daha sonra de mi?

çimçem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Mükemmel anlatım? çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için. Lisans anahtarı güvenilir sorun yaşamam daha sonra de mi?
Akakçe nin banayeni sitesinden buldum. Satıcısından daha önce alışveriş yapmadım ama sorun çıkmaz diye umuyorum. Hem 35 TL uygun fiyatlı. garantili diyorlar, sıfır diyorlar. Bi sorun olursa yazın veya akakçe ile iletişime geçin hemen ilgilenirler. ben bi sorun olacağını sanmıyorum ama. güvenilir adresten alıyorsunuz çünkü.

derya1919

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Akakçe nin banayeni sitesinden buldum. Satıcısından daha önce alışveriş yapmadım ama sorun çıkmaz diye umuyorum. Hem 35 TL uygun fiyatlı. garantili diyorlar, sıfır diyorlar. Bi sorun olursa yazın veya akakçe ile iletişime geçin hemen ilgilenirler. ben bi sorun olacağını sanmıyorum ama. güvenilir adresten alıyorsunuz çünkü.
Tamamdır teşekkürler.

çimçem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ürünü deneyip lisasns kabul edildiğinde paranızın onayını veriyorsunuz, garantili yani. eğer lisans çalışmaz ise iptal deyip geri alın. :)