Yeni alınan telefon kaç saat şarjda kalmalı?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar. Poco x3 nfc aldım. Şarjını bitirdikten sonra şarja taktım. Kaç saat şarjda bırakmam lazım. İlk şarjı olacak.

onurfn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar. Poco x3 nfc aldım. Şarjını bitirdikten sonra şarja taktım. Kaç saat şarjda bırakmam lazım. İlk şarjı olacak.
telefonunuzun şarjını 0 a indirdikten sonra 100 e kadar şarj ediniz sonra çıkartabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefonunuzun şarjını 0 a indirdikten sonra 100 e kadar şarj ediniz sonra çıkartabilirsiniz
eğer sağlıklı bir telefon istiyor iseniz telefonunuzun şarjını en az 20 ye indirmeli ve 95 e kadar doldurmalısınız acil durumlarda istediğinizi yapabilirsiniz, telefonu ilk açtığınızda 0 a sonra 100 kadar doldurun sonraki kullanımınızda 20 kadar düşürüp 95 e kadar doldurun

eğer sağlıklı bir telefon istiyor iseniz telefonunuzun şarjını en az 20 ye indirmeli ve 95 e kadar doldurmalısınız acil durumlarda istediğinizi yapabilirsiniz, telefonu ilk açtığınızda 0 a sonra 100 kadar doldurun sonraki kullanımınızda 20 kadar düşürüp 95 e kadar doldurun
ve telefonunuz *şarjda* iken oyun oynamayınız veya fazla kullanmayınız pilin ömrü çabucak biter

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
%100 olunca çekin. Durması bir şey değiştirmez.

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Benim duyduğum 0-100 e kadar ilk şarj ve benim tavsiye ettiğimde o yukarıdaki arkadaşın dediği gibi de 15/20-95/100 şarj olabilir.Şimdiden hayırlı olsun.