Yeni Aldığım Lenovo yoga c730 Donanım sorunu

Bu konuyu okuyanlar

SelimBa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sizden ve Adminlerden yardım ricası ile.

Ben 30 Haziran da MediaMarkt dan Lenovo yoga c730 13IKB 8550 bilgisayar aldım. Bilgisayar yeni olduğu halde Bilgisayar da donanımsal hata var. Ürün teşhir ürünüydü ama baktığımızda ekrana görevli 1,5 aylık bilgisayar olduğunu söyledi. Bilgisayarda kamerayı açtığım da donanımın bulunamadığı hatası veriyor ve bunu bilgisayarı sıfırladığımız halde de yapıyor , parmak okutuyucu ayarlıyorum parmağımı ilkin de okuyup sonra ki girişlerde tanımıyor ayarlamak istediğim de ayar ekranı açılmıyor, ekranda ara ara tablet moduna geçtiğinde ki uyarıyı veriyor. Bilgisayar ben yeni aldım gözüyle bakıyorum tedarikçi kontrol edip almalıydınız diyor. Şu kardeşinize ne tavsiye edersiniz ben ne yapmalıyım en mantıklısı ne olur. Hakem heyetine mi gitmeliyim yapıldıktan sonra aldığımdan düşük fiyata satmalımıyım. Ne tavsiye edersiniz kardeşinize. Fikir ve görüşleriniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum. Keşke Apple alsaydım diyorum aynı fiyata

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Teşhir ürünü almak çok riskli bu tarz sorunlara yol açabiliyor. Garanti ile konuşun derim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Tüketici hakları hemen sonuçlanan bir olay değil 2-3 belki 4 ayı bile bulabilir davanın sonuçlanması. Yinede başvur istersen olmadı garanti ile halledersin zaten.