Yeni aldığım lenovo y520 legion serisi laptopta performans düzeyi olarak problem yaşıyorum

Salihovicc

Üyecik
GTX 1060 ekran kartı , i7700 HQ işlemci 16GB ram olan bilgisayarımda almam gerekene fps lerin baya altında fps alıyorum . Konuyla ilgili yardımcı olabilecek arkadaş varsa son derece mutlu olurum :)
Ayrıyetten driver güncellemelerinin hepsini başarıyla yaptım . Ekran kartı driverını silip lenovonun kendi sitesinden baştan yükledim .

Nvidia denetim masası ayarları ektedir .

Ekli dosyalar

• lenovo 1.png
    lenovo 1.png
    369 KB · Görüntüleme: 379
  • lenovo 2.png
    lenovo 2.png
    346.7 KB · Görüntüleme: 143
  • lenovo 3.png
    lenovo 3.png
    359.3 KB · Görüntüleme: 431

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Sürücüleri nasıl güncellediniz? Windows ISO dosyasını nereden edindiniz? GeForce Experience ayarlarından battery boost uygulamasının kapalı olduğunu kontrol edebilir misiniz?

Salihovicc

Üyecik
windows orjinal sürücüleri lenovonun sitesiinden indirdim kurdum bi de o nasıl kapatılıyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

battery boostu kapattım

değişim olmadı

Son düzenleme:

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
windows orjinal sürücüleri lenovonun sitesiinden indirdim kurdum bi de o nasıl kapatılıyor

battery boostu kapattım

değişim olmadı
MSI Afterburner programını kurup oyun içindeki değerleri atabilir misiniz? GPU-CPU kullanımları ne halde bakalım.

Salihovicc

Üyecik
sıkıntı güncellemedeymiş heralde eski sürümü yükleyince düzeldi

ekran kartı sürümü

Son düzenleme:

turancen

Profesör
GTX 1060 ekran kartı , i7700 HQ işlemci 16GB ram olan bilgisayarımda almam gerekene fps lerin baya altında fps alıyorum . Konuyla ilgili yardımcı olabilecek arkadaş varsa son derece mutlu olurum :)
Ayrıyetten driver güncellemelerinin hepsini başarıyla yaptım . Ekran kartı driverını silip lenovonun kendi sitesinden baştan yükledim .

Nvidia denetim masası ayarları ektedir .
Otomatik seç yerini nvidia seç, altta dikey senkronizasyonu kapalı yap tamamdır.