Yeni aldığım beni perişan eden Soundcore Motion B sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Hermeles

Asistan
Reaksiyon puanı
28
43F1C413-2235-4826-8DC4-E06F6EEAEF4E.jpeg

Herkese iyi akşamlar öncelikle.Resimde görmüş olduğunuz Anker Souncore Motion B ürününü 3-4 gün önce aldım.Sorunum şu telefona bağladığım zaman telefondan sesi açıp kıssamda ses sabit kalıyor bazen sesi arttırdığım zaman ses cihazsa hangi seviyedeyse telefonum direk arttırsam bile o seviyeye iniyor aynı şekilde azaltırsam yüksekse artıyor.Bu bazen ama genellikle olan bi sorun bazen bağladığım zamanda nasıl bağlarız sesi telefonda açarız kullanırız normal kullanım gibi o şekilde kullanabiliyorum.Sorunu son kez söylüyorumki anlamayan belki olabilir adım adım söylüyorum..

-Telefonumun ve cihazın bluetooth ayarı açık.

-Telefonun (iphoneX) bluetooth kısmına girip soundcore B yi seçip bağlıyorum ve cihazda bağlantı sesi çıkıyor.

-Bir müzik açtığım anda ses kısık çıkıyor yani telefonumda %100 açık ama cihazın %20-30 seviyesinde sesini alıyorum.

-Diğer sorun ise cihaz %30 seviyesindeyse arttırdığımda telefonda ses açılma yeri yükselse bile hala %30 da kalıp yine %30 seviyesine telefon ses barını indiriyor yada tam tersi cihaz %100 ise %30 a indirdiğimde telefondan %100 e çıkarıp sesi kısmıyor.

-Son olarak tamamen normal şekilde telefondan %10 arrtırdıysam aynı şekilde cihazdada %10 artıp bu şekilde artıp kısabiliyorum yani normal ürünün verimini alabiliyorum.

-Bu sorunlar 2 bağlantının 1 inde yaşandığı için sizlerle paylaşmak istedim.

Yardım ederseniz çok sevinirim herkese şimdiden emekleri için teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardım edermisiniz ?

Son düzenleme: