Yeni abonelik iptali

Erdioztrk13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telekom internet bağlatmak için 2 aydın uğraşıyordum ardından müşteri temsilcim boşuna daha fazla vaktinizi harcamayın hem daha hızlı hem de 10-15 tl farkla superbox bağlayalım dediler 30-40 mbit arası bir hıza ulaşıyor mahallenizde dendi ben de bilgisayarımda kullanacağım için o kadar hızlı ise tamam dedim telefonda kurulum ücreti yok dendi her şeye rağmen kapıya gelindiğinde 50 tl ücret çıkarıldı onu da verdim dert etmeyerek 3 gün önce kurulum gerçekleşti ancak bana 30-50 arası hız denirken ben bugün 0,30 hız gördüm yani 1 buçuk dakikada YouTube sayfasına girdim ve bu hız sürekli olarak böyle aradığımda da bir hat üzerinden çekildiği için değişkenlik olur şeklinde söylemler oldu ve sözleşmemde herhangi bir taahhüt süresi ya da fiyat yazmıyor aksine abone istediği zaman ücretsiz bir şekilde fesih gerçekleştirir yazıyor telekom benden herhangi bir ücret talep ettiğinde izlemem gereken yollar nedir?

AMC

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Telekom ne alaka ? superbox ne alaka ikis ifarklı bi hizmet.

Erdioztrk13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telekom ne alaka ? superbox ne alaka ikis ifarklı bi hizmet.
Adı süperbox olmayabilir belki telefonda süperbox olarak konuşuldu yine süperbox Türkcell aynı olayın Telekom hali yani bende olan.