Ye Ye Almıyorum

Bu konuyu okuyanlar

N E F E R U N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben 1.83 boy 65 kilo 21 yaşında birisiyim ne yapsam kilo alamıyorum toz aldım olmadı vücut geliştirdim olmadı diyet yaptım olmadı ne yapsam 65 kilonun üstüne çıkamıyorum artık bıktım bu durumdan nasıl kurtulurum ?

Pie

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Ağabeyim ben 15 yaşındayım 70-75 kilonun üstü olabilirim. Kilo vb. şeyler almak için Pizza vb. şeyler tüket ama fazla tüketme. Diğer seçenek olarak Spor yapmaya devam et ağabeyim.

UgurOZTURK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Hergün 1 su bardağı %100 doğal zeytin yağı içersen kilo alırsın.Kısa sürede net sonuç.A’sı B’si C’si yok söylediğim yöntemin , direk şişersin.KESİN SONUÇ !

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Ben 1.83 boy 65 kilo 21 yaşında birisiyim ne yapsam kilo alamıyorum toz aldım olmadı vücut geliştirdim olmadı diyet yaptım olmadı ne yapsam 65 kilonun üstüne çıkamıyorum artık bıktım bu durumdan nasıl kurtulurum ?
Diyetisyen tavsiyesi aldın mı?

HyperFuryXI

Asistan
Reaksiyon puanı
138
benim bir tanıdığımda da öyle 15 yaşında 43 kilo 168 cm o kadarda dert etmene gerek yok ama spora devam et :)

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,045
Hergün 1 su bardağı %100 doğal zeytin yağı içersen kilo alırsın.Kısa sürede net sonuç.A’sı B’si C’si yok söylediğim yöntemin , direk şişersin.KESİN SONUÇ !
Yok deve :D Hocam yapmayın etmeyin zehirlenir.

Siz en iyisi bir diyetisyen ile konuşun. :)

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Keşke bende kilo almasaydım

Reaksiyon puanı
150
Her gün en az 1 su bardağı pirinç haşla ye eminim kısa zamanda etkisini göreceksin ve acı tüket iştah açar ama kilo alacağım diye fastfood tarzı şeylere asılma Allah korusun obez olursun...

aegeanfisk

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Ah senin yerinde olcakdım neler neler yerdim durmadan ? Bu arada insan yiyince alıyor. Senin gibi olan arkadaşlarım vardı aynı senin gibi düşünüyorlardı sonra benimle birlikte yemek yiyince az yediklerini yanlış olduklarını gördüler. Sağlıksız ama hızlı yemek de aldırır. Bide sağlıklı almak istiyorsan vücudunun günlük alması gerken kaloriyi hesaplayıp ve bunun yanında günlük yediklerini de hesaplayarak o kalorinin bin kalori üstünde sağlıklı şeyler yersen ortalama ayda 5 kilo fln alırsın.

Son düzenleme:

N E F E R U N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ah senin yerinde olcakdım neler neler yerdim durmadan ? Bu arada insan yiyince alıyor. Senin gibi olan arkadaşlarım vardı aynı senin gibi düşünüyorlardı sonra benimle birlikte yemek yiyince az yediklerini yanlış olduklarını gördüler. Sağlıksız ama hızlı yemek de aldırır. Bide sağlıklı almak istiyorsan vücudunun günlük alması gerken kaloriyi hesaplayıp ve bunun yanında günlük yediklerini de hesaplayarak o kalorinin bin kalori üstünde sağlıklı şeyler yersen ortalama ayda 5 kilo fln alırsın.?
Bütçem oldukça yemeye çalışcam :)

Son mesajlar