Yazılımda kullanılan en önemli terimleri anlattık! (Video)

Bu konuyu okuyanlar

ShiftDelete.Net

Teknolojiye dair her şey!
Reaksiyon puanı
583
ShiftDelete.Net ailesi olarak, yeni bir video ile daha sizlerle birlikteyiz. Bu sefer, yazılımcıların iş hayatında kullandığı yada yazılım konusunu merak edenlerin bilmesi gereken yazılım terimlerine yakından bakıyoruz. Bu videodan sonra yazılım terimlerinin manaları konusunda bilgilenmiş olacaksınız. En iyi olmaya aday Oppo Watch kutusundan çıkıyor! Yazılım terimlerinin manaları: Merak edilenler ShiftDelete.Net olarak her pazar öğlen saatlerinde […]

Haberin devamını okumak için görsele tıklayabilirsiniz.

STB

Profesör
Reaksiyon puanı
740
ShiftDelete.Net ailesi olarak, yeni bir video ile daha sizlerle birlikteyiz. Bu sefer, yazılımcıların iş hayatında kullandığı yada yazılım konusunu merak edenlerin bilmesi gereken yazılım terimlerine yakından bakıyoruz. Bu videodan sonra yazılım terimlerinin manaları konusunda bilgilenmiş olacaksınız. En iyi olmaya aday Oppo Watch kutusundan çıkıyor! Yazılım terimlerinin manaları: Merak edilenler ShiftDelete.Net olarak her pazar öğlen saatlerinde […]

Haberin devamını okumak için görsele tıklayabilirsiniz.
Güzel video.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
daha iyi olabilir di
Hocam sadece bazı terimler anlatılmış ve bazı terimler kullanımına dair küçük video eklemeleriyle desteklenmiş. Ben daha nasıl geliştirilebilir bilemedim bir öneriniz varsa söylerseniz SDN için yararlı olacaktır tahmin ediyorum.

Son mesajlar