Yazıcı Seçimi F/P Öneriler Bekliyorum

Bu konuyu okuyanlar

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar ofis kullanımı için yazıcı alacağım, f/p çok önemli, genel ağırlıklı siyah beyaz çıktı alıyorum, arada fotokopi çekiyoruz. Tanklı mı daha f/p olur yoksa toner mı tavsiyeleri ve deneyimi olanları bekliyorum.

HP Ink Tank 315 679TL tanklı yazıcı
Hp 4ZB82A Laserjet Mfp 135A Yazıcı 750TL lazer

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Fikri olan veya deneyimi olan yok mu?

gul sen8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
HP Ink Tank 315 kullaniyorum. 2018'de aldim. Onceleri iyiydi sonra kagidi elle beslemek zorunda kalmaya basladim ve servise goturdum. Kagit alan sensorler(rollerler) tozlanmis arada tozunu alin dediler. Bir sure sonra tekrar kagit beslemede problem yasadim tekrar servise goturdum. Bana 3. kez tekrarlarsa aldiginiz yere goturun degistirme talebinde bulunun dediler. Durum boyle. Sanirim HP'nin daha ust modelini almak zorunda kalacagim. 315 ev tipi bir yaziciymis dediklerine gore.

yolgezer74

Doçent
Reaksiyon puanı
159
HP Ink Tank 315 kullaniyorum. 2018'de aldim. Onceleri iyiydi sonra kagidi elle beslemek zorunda kalmaya basladim ve servise goturdum. Kagit alan sensorler(rollerler) tozlanmis arada tozunu alin dediler. Bir sure sonra tekrar kagit beslemede problem yasadim tekrar servise goturdum. Bana 3. kez tekrarlarsa aldiginiz yere goturun degistirme talebinde bulunun dediler. Durum boyle. Sanirim HP'nin daha ust modelini almak zorunda kalacagim. 315 ev tipi bir yaziciymis dediklerine gore.
o sensörleri biliyorum. önceden mekanik kullanılırdı. şimdi ne akla hizmetse hem elektronik sensör hem de tozun en çok gireceği ama elin girmeyeceği yerlere koyuyorlar. size temizleyin demişler ama-sizdeki modeli bilmesem de- çoğu hp de o sensör içerdedir ulaşılamaz. nasıl temizleyeceksiniz ki?

size tavsiyem eski model bulun onlar mekanik sensörlü. en azından kolay temizlenebilir yerinde. uğraşmazsınız.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Siyah beyaz laser alın geçin.

gul sen8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
o sensörleri biliyorum. önceden mekanik kullanılırdı. şimdi ne akla hizmetse hem elektronik sensör hem de tozun en çok gireceği ama elin girmeyeceği yerlere koyuyorlar. size temizleyin demişler ama-sizdeki modeli bilmesem de- çoğu hp de o sensör içerdedir ulaşılamaz. nasıl temizleyeceksiniz ki?

size tavsiyem eski model bulun onlar mekanik sensörlü. en azından kolay temizlenebilir yerinde. uğraşmazsınız.
Mekanik sensorlu eski model hangi model olabilir? Ben teknolojiden cok anlamiyorum.

hp 615'i biliyo musunuz? Onun hakkinda ne dusunuyosunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siyah beyaz laser alın geçin.
Renkliye ihtiyacim oluyo o yuzden siyah beyaz lazer olmaz bana.