Yazıcı önerilerinizi istiyor ve bu ürün hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Enis Kurtay

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Merhaba dostlar.
Ben bir yazılım geliştiriciyim, aynı zamanda bas gitaristim. Bazen internette gördüğüm bir programlama makalesinin, bazen de çalışacağım bir parçanın notalarının çıktısına ihtiyacım oluyor. Zamanında iki tane HP deskjet ürünü kullandım. Tahmin edersiniz ki bir süre sonra kartuş sorunundan dolayı ikisini de atmak zorunda kaldım. Şimdi elimde üçüncü bir HP Deskjet var ve sadece tarayıcı kısmı çalışıyor. Bu tarayıcı bazen işime yarıyor, örneğin bir kurumsal firmaya kimlik bilgilerimin fotokopisini göndereceğim zaman tarayıcıyı kullanıyorum.

Gelelim diğer ürüne. Hepsiburada.com'da "Epson Workforce WF-2510WF" isminde bir ürün gördüm (lütfen tıklayınız).

Bir arkadaşımda Canon Pixma diye bir yazıcı gördüm. Kartuşların mürekkepleri yandan bir hortum ile aktarılıyordu. Ancak çok arızalıydı, hep vukuat çıkarıyordu. Bu yüzden Canonlar'dan da ve HP'lerden de soğudum.

Neyse. Hem bu ürün (Epson) hakkında görüşlerinizi hem de yazıcı önerilerinizi rica ediyorum.
İlginiz için teşekkür ederim.

mekolac44

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bu workforce kedinden kartuş tanklı olan modellerden mi

antimatter

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
tarayıcı ve yazıcı fonksiyonları olması yetiyorsa Epson L200 al...
Epson marka olarak yazıcıda hp ve canondan güçlüdür hernekadar bizim memlekette hp saplantısı varsada..

breko52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
renkli çıktı lazım değilse lazer alın kartuş derdi olmaz
kolay kolay bitmez samsung ml 1660 kullanıyorum öğretmenim düşünün ne kadar
çıktı aldığımı dolum seti aldım kendim dolduruyorum sıkıntı olmuyor.

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276

Enis Kurtay

Asistan
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=300206]omerfbabatutmaz[/MENTION] bütçe 100-200 lira arası.
[MENTION=282333]DİAZEM[/MENTION] başka bir yerde 290 lira gibi bir fiyat gördüm. Acaba hepsiburada.com kartuşları mı yollamıyor ya da dolu mu yollamıyor anlamadım :wink:

antimatter

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
WF-2510WF için TESK fiyatı 72€+KDV.. Bu modelde bitmeyen kartuş işi orjinal değil... Yazıcın garanti dışı kalır...
Orjinal Epson mürekkebiyle uygun fiyat yüksek kalite istersen dediğim gibi tanklı mürekkep beslemeli L200 modeline bak bence...

Milton Sirotta

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=41566]Enis Kurtay[/MENTION] , ben HP kullanıyordum, birkaç ay önce Epson aldım, gayet memnunum, hızlı çıkarıyor ya da HP çok eski olduğu için bana öyle geliyor. Sana tavsiyem, Wi-Fi özelliği bulunan bir yazıcı alman. Gerçekten çok iyi bir özellik.