Soru Yaz insanı mı yoksa kış insanı mısınız?🌨⚡🌞

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

26¥¥26

Profesör
Yaz tabi ki.Kışın evde durmaktansa yazın cayır cayır yanmayı tericih ederim.Tabi Coronavirus varken her türlü evdeyiz.

BHA

Paylaşmak Güzeldir..
Yönetici
Moderatör
Ben ara mevsimleri daha çok severim. Motosiklet için en güzel mevsimler 😍

Sobalı eviniz varsa üstüne suyunuz donuyorsa üstelik mutfağa geçerken üstünüze kar yağıyorsa gelen suyun soğukluğu elinizi yakıyorsa kışı neden sevesiniz ki çok sıcağı hiç sevmesem de bu haldeyken mecburen yaz daha iyi diyorum.
Ben Van'da okurken kışı daha çok severdim çünkü yurtta kalıyordum ve imkanları bizim evden çok öteydi..

Yasiin

Profesör
İkiside değil yaz yavaş yavaş biterken ne çok soğuk olan nede çok sıcak olan sonbahar.

Didem Ergin

Profesör
İçerik Ekibi
Sobalı eviniz varsa üstüne suyunuz donuyorsa üstelik mutfağa geçerken üstünüze kar yağıyorsa gelen suyun soğukluğu elinizi yakıyorsa kışı neden sevesiniz ki çok sıcağı hiç sevmesem de bu haldeyken mecburen yaz daha iyi diyorum.
Ben Van'da okurken kışı daha çok severdim çünkü yurtta kalıyordum ve imkanları bizim evden çok öteydi..
Zor bir yaşamın varmış çok haklısın böyle düşünmekte ...

Ghost 123

Profesör
Evde oturduğumuz şu karantina günlerinde tabikide kış günleri ancak arkadaşlarımla birlikte bir yaz akşamı sahilde toplanıp sohbet etmek Dünya'nın en güzel aktivitesidir benim için.