Yayınlar için oyun arkadaşı

Bu konuyu okuyanlar

Wisconsin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ben Azerbaycan'da doğdum, büyüdüm ve Twitch'te Türkçe yayınlar açıyorum. Arkadaşlarımın hepsi Azerbaycan'lı oldukları için Türkçe konuşamıyorlar veya bilgisayarları yok. O yüzden hep yalnız olarak oyun oynuyorum ve bu durum benim canimi sıkıyor.

Bu yüzden de benimle birlikte eğlenebileceğim arkadaşlar arıyorum (yayınlarda vs. benimle birlikte oyun oynayabilecek birlikte vakit geçirebileceğim). Bir nevi sosyal arkadaşlık. Buraya kadar okuyan herkese teşekkür ederim.

Not: 16 yaşındayım ve mümkünse 16 ve ustu yas aralakilarindaki insanlarla oynamayıi tercih ediyorum. Elimden geldiği kadar bütün oyunları oynamaya çalışıyorum öyle bir tane oyun değil benimle oynamak isteyen arkadaşlar diyelim yeni bir oyun çıktı alıb yayında birlikte eğlenib oynayalım.

yigithankose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Hangi oyunlar olduğuna bağlı bilgisayarım üst bir bilgisayar olmadığından onları söylersen iletişime geçeriz

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Çok isterdim ama yaşım, bilgisayarım ve oynadığım oyunlar dolayısıyla olmaz.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,849
@_Zaur_ da azerbaycanda yaşıyor türkçeside gayet iyi Zaur knk ister misin :D
İstemem. Yanlız oynamayı tercih ederim. Neden diye sorarsanız bir tek War thunder tanklarla oynarım online olarak. Arkadaşlarla Oynayınca konsantre olamıyorsun düşmana doğru düzgün.

Yayın işini de hiç sevmem. ?

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
İstemem. Yanlız oynamayı tercih ederim. Neden diye sorarsanız bir tek War thunder tanklarla oynarım online olarak. Arkadaşlarla Oynayınca konsantre olamıyorsun düşmana doğru düzgün.

Yayın işini de hiç sevmem. ?
Tmm knk