Yayınlanan İlk Yeni Android Oyunum: Gear Saber

Bu konuyu okuyanlar

BaranGursoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Geçtiğimiz günlerde Gear Saber adında hyper casual bir oyunu Google Play Store'da yayınladım. Oyunda bir çarkı yönetiyorsunuz ve size bir ışın kılıcı bağlı.

Amaç; size doğru gelen düşmanlara karşı kendinizi korumak ve skor kazanmak. Işın kılıcınız sizin her şeyiniz. Eğer bir düşman size çarparsa ışın kılıcınızın boyutu ve ışığı azalıyor. Böylece daha az aydınlık olduğu için düşmanlarınızı daha zor görüyorsunuz.

Oyunda kılıcınızın rengini değiştirebilirsiniz. 3 adet renk seçeneği var: Kırmızı, yeşil ve mavi. Seçtiğiniz renge göre oyunun görüntüsü(ışıklandırmadan dolayı) ve efektlerin rengi de değişiyor.

Geri bildirim yaparsanız ve oyunumu indirip denerseniz çok sevinirim. Şimdiden hepinize teşekkürler :)

Google Play Store linki: Gear Saber

Oyundan görüntüleri de ekliyorum:

featuredPhoto.jpg
WhatsApp Image 2020-07-20 at 15.58.34.jpeg
WhatsApp Image 2020-07-20 at 15.58.38.jpeg
WhatsApp Image 2020-07-20 at 15.58.39 (1).jpeg
WhatsApp Image 2020-07-20 at 15.58.39.jpeg
WhatsApp Image 2020-07-20 at 15.58.37 (1).jpeg
WhatsApp Image 2020-07-20 at 15.58.37.jpeg
WhatsApp Image 2020-07-20 at 15.58.31.jpeg

Son düzenleme:

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
oyunun linkini de yazsaydın kolay olurdu. ayrıca bu kadar foto atmak yerine oynanış videosu da yüklesen youtube a iyi olur.. bakardık nasıl oyunmuş diye. fakat fena durmuyor, deneyebiliriz :)

lütfen sağdan soldan pat küt reklam çıkartma. kendini geliştirmek istiyorsan ilk etapta fazla reklama boğma insanları.. bak skgames e, abartmadan, kararında yarış oyunlarında reklam veriyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ek olarak tebrik ederim, peşini bırakma bu işin..

BaranGursoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
oyunun linkini de yazsaydın kolay olurdu. ayrıca bu kadar foto atmak yerine oynanış videosu da yüklesen youtube a iyi olur.. bakardık nasıl oyunmuş diye. fakat fena durmuyor, deneyebiliriz :)

lütfen sağdan soldan pat küt reklam çıkartma. kendini geliştirmek istiyorsan ilk etapta fazla reklama boğma insanları.. bak skgames e, abartmadan, kararında yarış oyunlarında reklam veriyor.

ek olarak tebrik ederim, peşini bırakma bu işin..

Teşekkür ederim, linki unutmuşum kusura bakmayın ekliyorum hemen, oyunda reklam sadece 2 ölümden sonra çıkıyor, oyun ekranında veya menü ekranında yok; ama biraz daha arttırabilirim reklam çıkması için gereken ölüm sayısını, sadece Google bu ara güncellemeleri vs yavaş inceleyip onaylıyor birkaç cilalayabilecğim şey de var ama anında işleme koyamıyorum dediğim sebepten dolayı, video işini de halletmeye çalışacağım, düşünceleriniz için teşekkürler :)

Oyunumun oynanış videosu bu linktedir:

Son düzenleme:

Son mesajlar