YaY' a gerek var mıydı?

Sizce ???????????????

• Gerekliydi

• Sonu TikTok

• Gereksizdi

• Sonu iyi olabilir

• Saçmalıkkkk

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Müdavim
17 Mart 2020
1,429
864
293
18
Yay kullanıyor musunuz? Sizce böyle bir Sosyal Medya platformu kullanılması gereklimiydi ve sizce bu sosyal medya platformunun sonu da TikTok gibi olurmu :D

Bu arada profesör olmuşum ne ara olduysam :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence zaten TikToku zaptedemiyorlardı :(

14 Mayıs 2020
69
13
8
23
Yay kullanıyor musunuz? Sizce böyle bir Sosyal Medya platformu kullanılması gereklimiydi ve sizce bu sosyal medya platformunun sonu da TikTok gibi olurmu :D

Doğru bir şey söyliycem. Tiktokta çok elite ve insanlara bir şeyler katmaya çalışan insanlar var. Evet gerçekten cringelerde var. Onları takip etmezsen bir şey olmaz keşfettede dolaşmazsın. Tiktoka laf atanlar onları kıskandıkları için cringe buluyorlar. Sözüm herkese. Şimdi kim bu ergen diyen kesim çıkar ya neyyse

Nik_neym

Öğrenci
4 Haziran 2020
29
11
3
24
Gerekliydi
Gerekli değil.

Sonu TikTok
Sonu tiktok olabilir ama olmayada bilir.

Gereksizdi
Gereksiz değil.

Sonu iyi olabilir
Olabilir.

Saçmalıkkkk
saçmalık değil.

yani olsada olur olmasada olur, ben nötrüm.

Son düzenleme:

yorguncicek

Öğrenci
19 Eylül 2020
4
6
3
34

Gerek twitter gerek instagram her yer tanıdık dolu olduğu için farklı bir uygulama arayışında görmüştüm ve yükleyip kaldırmam sadece 10 dk sürmüştü [emoji2960]

TeknoTakip

Doçent
31 Mayıs 2018
879
444
63
19
popüler sosyal medya uygulamalarına göre hiçbir artısı olmamasına rağmen telefon numarası isteme ve sadece tek hesap gibi saçmalıklar barındırıyor. bu vizyonla pek bir şey olmaz.