Yasaklı siteye girmenin en basit yolu...

Bu konuyu okuyanlar

bayadres

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Yeni buldum paylaşıyorum:
google da yasaklı siteyi aratın çıkan sonucun yanında ''bu sayfanın çevirisini yap'' tıklayın site karşınızda hepsi bu :)

Caqatayy

Asistan
Reaksiyon puanı
1
video için ne yazıkki işe yaramaz bir işlem. videolarıda izlemek için www.hidemyass.com adresine girebilirsiniz videolar içinde özel proxyi destekliyor.

tarık_07

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Yeni buldum paylaşıyorum:
google da yasaklı siteyi aratın çıkan sonucun yanında ''bu sayfanın çevirisini yap'' tıklayın site karşınızda hepsi bu :)
http://hotspotshield.com/ Güzel kardeşim benim linkteki proğramı yükle, ama mozilla firefoxta kullan, mozillaya no scrip eklentisini yükle reklamları kapat kullan.İstediğin siteye girer.

Rauros

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=254339]WebNick[/MENTION] eheheh aynı şeyi düşündüm o fareye benzeyen hayvan sitesinde video açılıyor :D

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
hamster ile devam eden yetişkin site C=

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Şu zamana kadar bu yöntemi hiç duymamıştım. Süpermiş :D

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
google ile sitenin önbelleği göster deyince de açılıyordu. Ama bazı sitelerde işe yaramıyor eskisi gibi.

google ile sitenin önbelleği göster deyince de açılıyordu. Ama bazı sitelerde işe yaramıyor eskisi gibi.

CTRL-SHIFT-DEL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önbelliği ile eskiden gezerdim translate eklentisi geldiği günden beridir kullanıyordum.onada kazara basmıştım :D Fakat site içinde arama yapamazsınız.Ayrıca hamsterda video açmıyor ayrıca kırmızı da işe yaramıyor.Oraya hiç giremezsiniz.

Hotsheild programı denemedim ama mymask mı ne öyle bi programla denedim ip filan değiştiği yok.Örneğin bi site gezerken ipiniz programın verdiği ipi göstersede uyelık yapıcağiniz zaman sizin gerçek ipinizi algilıyor.O yuzden bana pek guven vermedi.Ayrıca yavaş çalişmalarida cabasi + kdvsi olarakda zaman kaybı.