Yasaklı siteye girmenin en basit yolu...

bayadres

Profesör
Yeni buldum paylaşıyorum:
google da yasaklı siteyi aratın çıkan sonucun yanında ''bu sayfanın çevirisini yap'' tıklayın site karşınızda hepsi bu :)

Caqatayy

Asistan
video için ne yazıkki işe yaramaz bir işlem. videolarıda izlemek için www.hidemyass.com adresine girebilirsiniz videolar içinde özel proxyi destekliyor.

Rauros

Asistan
[MENTION=254339]WebNick[/MENTION] eheheh aynı şeyi düşündüm o fareye benzeyen hayvan sitesinde video açılıyor :D

re13el

Dekan
google ile sitenin önbelleği göster deyince de açılıyordu. Ama bazı sitelerde işe yaramıyor eskisi gibi.

google ile sitenin önbelleği göster deyince de açılıyordu. Ama bazı sitelerde işe yaramıyor eskisi gibi.

Önbelliği ile eskiden gezerdim translate eklentisi geldiği günden beridir kullanıyordum.onada kazara basmıştım :D Fakat site içinde arama yapamazsınız.Ayrıca hamsterda video açmıyor ayrıca kırmızı da işe yaramıyor.Oraya hiç giremezsiniz.

Hotsheild programı denemedim ama mymask mı ne öyle bi programla denedim ip filan değiştiği yok.Örneğin bi site gezerken ipiniz programın verdiği ipi göstersede uyelık yapıcağiniz zaman sizin gerçek ipinizi algilıyor.O yuzden bana pek guven vermedi.Ayrıca yavaş çalişmalarida cabasi + kdvsi olarakda zaman kaybı.

Son mesajlar