Yaş sınırı olmayan ve işlem ücreti almayan kart var mı?(ininal ve papara hariç)

SELO BEY

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
502
iyi akşamlar arkadaşlar.
18 yaş altı kullanılabilen, para yükleme/yatırma ücreti almayan kart varmı?

cevaplarınızı bekliyorum..
Mesaj otomatik birleştirildi:

cevaplarınzıı bekliyorum arkadaşlar

Son düzenleyen moderatör:

Herobrine

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,030
Aa unutmadan PeP kartı ekleyeyim.Ben şuan papara ve pep kullanıyorum ikisinden de oldukça memnunum.PeP VISA papara ise Mastercard.

Hayır paypal ülkemizde aktif değil.
Neden değil?

SELO BEY

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
502
Bu aralar tosla popüler.
Hocam peki size tosla mi papara mi

Tosla Kart var dostum.Akbank'a bağlı bir ön ödemeli kart.Mastercard destekli her yerde geçiyor ve komisyonu yok.
Hocam şimdi tosla karta baktimda onaysız hesaplarda aylık 300 TL çekebiliyormusuz.Ayrica onaylı hesap olması içinde 18 yaşını geçmek gerekiyormuş

Son düzenleme:

ardabast61

Asistan
Reaksiyon puanı
205
kartı ne yapacaksın. Caiz değil. Cebinizde cehennem ateşinden bir parça taşımayın.
Bahsettiğimiz kart tipi (ön ödemeli) yalnızca önceden yatırdığın parayı harcamanı sağlıyor.Devir internet devri olduğuna göre ve e-ticaret hacmi tüm dünyada arttığına göre herkesin bir karta ihtiyacı var diye düşünüyorum.

SELO BEY

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
502
Bahsettiğimiz kart tipi (ön ödemeli) yalnızca önceden yatırdığın parayı harcamanı sağlıyor.Devir internet devri olduğuna göre ve e-ticaret hacmi tüm dünyada arttığına göre herkesin bir karta ihtiyacı var diye düşünüyorum.
Hocam pep almaya karar verdimde acaba troy ile visa kart aynı mı?herhangi bir farkı var mi. Ve siz hangisini kullanıyorsunuz

UmutsuzAdam

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,031
babanla konuşup onun maaş kartına veya kredi kartına ek kart çıkartabilirsin ben öyle yaptım

ardabast61

Asistan
Reaksiyon puanı
205
Hocam tek logo farkı mi var ki sadece
hayır VISA global bir firmadır tüm dünyada VISA logosuna sahip yerlerde işlem yapmanı sağlar ancak Troy kart o kadar global değildir.Bu yüzden VISA almanı tavsiye ederim.

babanla konuşup onun maaş kartına veya kredi kartına ek kart çıkartabilirsin ben öyle yaptım
Evet bende de shop and miles ek kart var.

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Kendi kredi kartım olmasına rağmen Tosla kart da kullanıyorum. Hiçbir işlem ücreti kesmiyor ayrıca Youtube Premium'un %60'ı Tosla'dan gibi güzel kampanyaları da var.

NickChicken

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,594

ömerim55

Müdavim
Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,328
Ne gerek var? Faizli bankaların kartlarını kullanmak nasıl caiz olsun? ptt'den ibana para yatırarak da alışveriş yapılıyor.