[YARDIM]GMD kitkat cwm kurduktan sonra olan oldu yardım!!

Bu konuyu okuyanlar

mrtcklk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle herkese selamlar.bu sabah 4.4.2 orijinal yazılımlı Discovery'me gidgat 1.1 romunu yüklemek istedim.fakat 4.2 jb ile uyumlu olan cwm recovery 4.4 kk da çalışmadı ve telefonu recovery modda açmaya çalışınca da kendi recovery si bile açılmıyor.discovery yazısında bekledikten sonra ekran kararıyor ve reset atıyor.LÜTFEN YARDIM EDİN TELEFONU SIFIRLAYAMIYORUM BİLE!!!
NOT:telefonum rootlu ve kullandıgım program RASHR

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Telefonunuz birck olmuş, download moda alıp stock romu yükleyin veya garantiye yollayın.

mrtcklk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kusura bakmayın yanlış yazmisim ddiscovery yazısında değil general mobile yazısında kalıyor ve telefonu normal actigimda açılıyor.sadece recovery ye giremiyorum

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar kusura bakmayın yanlış yazmisim ddiscovery yazısında değil general mobile yazısında kalıyor ve telefonu normal actigimda açılıyor.sadece recovery ye giremiyorum

Telefonu açabiliyorsunuz fakat recovery'e giremiyorsunuz? anladım, Google play storeden quick boot uygulamasını indirin ve açın Recovery'e tıklayın otomatik recovery moda atıcaktır eğer stock recovery'e atıyorsa custom recovery yüklenmemiş demektir tekrar yükleyin.

mrtcklk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam malesef yine olmadı GENERAL MOBILE yazısında 3 sn bekledikten sonra kapkara ekran geliyor ve 2 dk sonra reboot yapıyor telefon açılıyor.yinede teşekkür ederim fikirleriniz için

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
hocam malesef yine olmadı GENERAL MOBILE yazısında 3 sn bekledikten sonra kapkara ekran geliyor ve 2 dk sonra reboot yapıyor telefon açılıyor.yinede teşekkür ederim fikirleriniz için

Recovery yüklenmediği için girmiyordur, her hangi bir custom recovery'i tekrar yükeyin.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
bu saatten sonra gözüm korktu custom işlerden..acaba stock recovery bulabilirmiyiz kitkata göre?

Stock recovery zaten telefonun kendi recoverysidir, custom recovery yükledikten sonra stock recovery yerine custom recoveryi kullanırsınız, eğer telefonun yazılımını geriye yüklerseniz custom recovery silinir stock recovery kalır.

mrtcklk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki,zahmet olmazsa kitkat üzerine kurabileceğim bir custom recovery bulabilirmisiniz?birkaç tane denedim aynı şey oldu.eğer bulabilirseniz sevinirim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonda ekran açılmıyor ve recovery felan hiçbiri de girmiyor ne olcak yardm edin ,?