İnternetten Para Kazanma

Bu konuyu okuyanlar

menmebmeb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar herkese öncelikle yeniyim buralarda.Arkadaşlar ben az buçuk ingilizce bilgisi olan dersleri orta derece olan üniversiteli bir kardeşinizim.Ailem biraz zorda şu aralar krizden dolayı herkesin başına gelebilecek bir şey sonuçta ve ben onlara yardım etmek en azından yük olmamak istiyorum.Anlayacağınız para kazanmak istiyorum.Öncelikle belirteyim bu işin internetten olması gerekiyor.Derslerime çalışamıyorum sürekli bu konuyu düşünüyorum bayağı araştırdım ancak internette çoğu tıklama almak için açılmış saçma sapan şeyler.Tolokayı beğendim ama çok az veriyor.Amazon MTURK'e başvurdum 2 kere reddedildim sanırım sadece Amerikada olanlar işçi olabiliyor.Velhasıl kelam sizlerden yardım istemekteyim.Şimdiden teşekkürler

Mehmetakiftural

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Zamanında bende aynı konu üzerine çok durdum; Böyle bir çözüm yolu malesef bizim ülkemizde çok zor.İnternetten para kazanmak için fenomen olup video çekip atmak gerekiyor galiba...
Bazen bütün ülke olarak YouTube'da herkesin herkese abone olup topluca video izleyerek tanıdık tanımadık herkese para kazandıracak sistem kurmayı hayal ederdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İngilizcen iyise iş imkanın olabilir yinede "oyunçeviri.com" bi başvur bence bişey kaybetmezsin.