Yardım Edin Lütfen

Bu konuyu okuyanlar

onur00610

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşlar benim sitemin adını googleye yazıyorum ve anasayfam çıkıyor ancak benim sitemin içeriğinin yazısı google de sitemin ana sayfasının açıklama kısmıda çıkıyor neden nasıl çözebilirim. fotoğraf ta attım bakabilirmisiniz.

resim burada : http://i.hizliresim.com/yVb79a.png

SEOCEO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Size bu konuda detaylandırıp sayfaların yayınlamasını yapabileceğiniz ve SEO üzerinde oldukça başarılı bir eklenti önereceğim, Web sitenizi incelediğimde WordPress kullandığınızı gördüm. AnaSayfa ve diğer kullanımda olan sayfalarınızda ayrı ayrı düzenleye bileceğiniz eklenti Yoast SEO

Yazı yada Sayfa Başlığı, Meta Açıklama, Anahtar Kelime ve Sosyal Medya paylaşım esnasında görüntülenecek resimlere kadar özgünce düzenleyebilirsiniz.

Mehmetcicek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sitenin header bölümüne head etiketlerinin içinde meta description etiketi oluşturrursan sorunun çözülecektir.
<head>

<meta name="description" content="bu araya sitenin kısa açıklamasını gir ve site haritalarını güncelle">

</head>

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Forum Kuralları
Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Bakmayın yazdığıma arkadaş biraz konu hort yapmış aslında