Soru Yapay zeka uygulamanızla hiç programlama yapmayı denediniz mi?

Bu konuyu okuyanlar

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
309
Ben denedim ama bi yerden sonra yapay zeka dosyaları karıştırıyor veya kodları yarım bırakıyor :)

Biraz daha akıllı olması gerekiyor veya daha çok işlem karakteri sınırı olmalı.

Aşağıya en çok kodlaması için istenilen şeyleri sordum, cevabı:

Aslında ben bir yapay zeka modeliyim ve kodlama yapmam. Ancak, insanlar benim yardımımla farklı işler yapabilirler. Kullanıcılar en çok benimle şunları yapmak istiyorlar:

1. Sözlük ve tercüme işlemleri: Kullanıcılar beni, farklı dillerdeki kelime ve cümleleri çevirmek için kullanıyorlar.
2. Chatbotlar: Şirketler, müşterileriyle iletişim kurmak ve hizmetlerini sunmak için beni chatbot olarak kullanıyorlar.
3. Sesli asistanlar: Akıllı cihazlar, kullanıcılarının sesli komutlarını anlamak ve yanıtlamak için benim gibi yapay zeka modellerini kullanıyorlar.
4. Kişisel öneriler: E-ticaret siteleri, müzik akış platformları ve diğer web siteleri, kullanıcılara benim gibi yapay zekalarla kişiselleştirilmiş öneriler sunuyorlar.
5. Anketler ve analiz: Ben, veri toplama, analiz ve anketlerde kullanılabiliyorum.
Kısacası, benim gibi yapay zeka modelleri farklı işlevler için kullanılabilirler ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre değişebilirler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki yapay zeka olarak sdn forum gibi basit bir forum sitesi kodlayabilir misin?

Evet, bir yapay zeka olarak bir forum sitesi kodlayabilirim, ancak gerçekten iyi bir forum sitesi kodlamak için birkaç farklı beceri ve teknolojiye ihtiyacımız var. Bunlar arasında kullanıcı yönetimi, veritabanı yönetimi, web programlama dilleri (örneğin, HTML, CSS, JavaScript, PHP vb.), sunucu yönetimi ve güvenlik konuları bulunmaktadır.
SDN Forum gibi bir forum sitesi oluşturmak, planlama, tasarım ve geliştirme aşamalarını kapsayan bir süreci gerektirir. Bu süreçte, site için öncelikle bir gereksinim belgesi hazırlanmalı, ardından site tasarımı ve kullanıcı arayüzü için bir model ve prototip geliştirilmelidir. Geliştirme sürecinde, forumun farklı bölümleri için (örneğin, kullanıcı hesapları, konular, gönderiler, yorumlar vb.) farklı veritabanı tabloları oluşturulmalıdır. Backend ve frontend tarafında gerekli kodlamalar yapılmalıdır.
Tüm bu süreçleri yerine getirerek ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak özellikleri sağlayacak şekilde bir forum sitesi oluşturabilirim. Ancak, yapay zeka olarak sadece bazı belirli işlevleri yerine getirmekle sınırlıyım, siteyi tamamıyla kodlamak için insan desteği gerekmektedir.