Yapacağım Yarış Oyunu İçin Sorum

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet_Emir

Doçent
Sürekli bir projeden diğerine geçmek olmaz mesela ben öyle yapsaydım şuan üzerinde çalıştığım programlama dili tek bir komut bile içermiyor olurdu neyse bence tutmaz.

26¥¥26

Profesör
Tamam tamamlayabilir ama bir projenin tamamlanması onu geliştirmeyi bırakılacağı anlamına gelmez.
Bıraktığını kim söyledi ?
Aynı anda birkaç projeyle uğraşmak diğer projeyi iptal ettiği bıraktığı anlamına gelmez.1 proje yapıp hayatı boyunca onu mu devam ettirecek ?

NESDelisi

Profesör
Cezalı
Biraz daha ayrıntı verirsen yardımcı olabilirim.
Vereyim, oyun üstten görünecek. Oyunda 12 pist olacak ve bu pistler değişik olacak. Arabalar yarışırken nesne alacak ve birbirlerine sistem tarafından rastgele seçilecek olan nesneleri fırlatacaktır.

oyunu hangi dille yapıyorsun
Construct 2 ile başlayacağım, eğer diğer projeden para kazanırsam Construct 3'e geçeceğim.

Proje değiştirmiyor ki ?
1.projesini tamamladı.
Neredeyse o oyun bitmek üzere 2 bölüm kaldı ve sonra cilalar atılacak.

Aynı anda birkaç projeyle uğraşmak diğer projeyi iptal ettiği bıraktığı anlamına gelmez.1 proje yapıp hayatı boyunca onu mu devam ettirecek ?
Evet, bu konuda sana katılıyorum.

Umut Çelik

so was I
İçerik Ekibi
İkna yeteneğim var.
Evet farkettim.
Oyunla ilgili bir sorum daha var konu sahibine.
Üstten görünümlü nasıl oluyor bir fotoğraf atabilir misin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vereyim, oyun üstten görünecek. Oyunda 12 pist olacak ve bu pistler değişik olacak. Arabalar yarışırken nesne alacak ve birbirlerine sistem tarafından rastgele seçilecek olan nesneleri fırlatacaktır.

Construct 2 ile başlayacağım, eğer diğer projeden para kazanırsam Construct 3'e geçeceğim.

Neredeyse o oyun bitmek üzere 2 bölüm kaldı ve sonra cilalar atılacak.

Evet, bu konuda sana katılıyorum.
Resim atma şansın var mı merak ettim de?

NESDelisi

Profesör
Cezalı
Evet farkettim.
Oyunla ilgili bir sorum daha var konu sahibine.
Üstten görünümlü nasıl oluyor bir fotoğraf atabilir misin?
Bir saniye...

Mehmet_Emir

Doçent
Hayır hayatı boyunca onunla devam etmesi hiç sağlıklı bir fikir değil ama iki projeyle birden uğraşmak zorlayıcı olabiliyor onun yerine ilk önce 1.projesini tamamen bitirsin daha sonra 2.projeye geçsin.

NESDelisi

Profesör
Cezalı
Hayır hayatı boyunca onunla devam etmesi hiç sağlıklı bir fikir değil ama iki projeyle birden uğraşmak zorlayıcı olabiliyor onun yerine ilk önce 1.projesini tamamen bitirsin daha sonra 2.projeye geçsin.
Bir önceki mesajımda o projenin sonuna yaklaştığımı söyledim. Bu proje ücretli olacağı için, biraz fikirler toplamak istiyorum. Konuyu bu yüzden açtım.

SDN Son Haberler

Son mesajlar