Soru Yanlışlıkla sinek yuttum

Bu konuyu okuyanlar

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,499
Bir sabah programına katılan bir profesör "insanlar ortalama günde bir sinek yiyorlar. Büyük çoğunluğu uykuda oluyor. Satın aldığı açık gıdalarda farketmeden yiyorlar vs. vs." diye bir çalışmasını yayınlamıştı. Proteindir rahat ol :)
Uyarı: Birçok sinek çeşitli bakteri ve virüs taşıyor olabilir. Verdiğim bilgi tamamen bir tv programındaki popülist bir açıklamadır.

bughraan

Asistan
Reaksiyon puanı
68
bi hastalık taşımıyosa ki sanmıyorum bişey olmaz midende un ufak olmuştur bile

kafkasli1

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
239
İnşallah bir şey olmaz, sinek o kadar pislik ki dişkıya bile konuyor, yinede hastalık taşımıyordur umarım takma,ben eski okb hastasıyım kafanıza takmayın her şeyi sonra ilerliyor.

Fade_rr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
İnşallah bir şey olmaz, sinek o kadar pislik ki dişkıya bile konuyor, yinede hastalık taşımıyordur umarım takma,ben eski okb hastasıyım kafanıza takmayın her şeyi sonra ilerliyor.
Bendede o var sanırım çünkü sineği yuttum ya şuan bogazımda sanıyorum yani birşey hissediyorum 1 şişe su içtim hala öyle hissediyorum

kafkasli1

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
239
Bendede o var sanırım çünkü sineği yuttum ya şuan bogazımda sanıyorum yani birşey hissediyorum 1 şişe su içtim hala öyle hissediyorum
Okb varsa psikiyatr teşhis koyar, bende hem okb hemde, majör depresyon vardı, bir tane kızın yüzünden 2 defa intihar teşebbüsünde bulundum, şu an kırmızı reçete ile yaşıyorum :( konu neden buraya geldi bilmiyorum

Fade_rr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Okb varsa psikiyatr teşhis koyar, bende hem okb hemde, majör depresyon vardı, bir tane kızın yüzünden 2 defa intihar teşebbüsünde bulundum, şu an kırmızı reçete ile yaşıyorum :( konu neden buraya geldi bilmiyorum
Geçmiş olsun kardeşim

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
500
?iyykk ..geçmiş olsun mide asidinde erimistir çoktan ?

Reaksiyon puanı
307
Arkadaşlar yanlışlıkla küçük bir sinek vardı onu yuttum herhalde çünkü yutarken sesi geldi birşey olurmu
Bişey olmaz, ben köydeyken koşarken yutmuştum. Tezeğe konan toprağa konan pis sineği yuttum bişey olmadı, sen evdeki daha temiz sineği yutmuşsun ?

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,556
Burnuna kaçmadığı sürece problem yok.

Wenirien

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Mide asidi onu atomlarına ayırmıştır, dert edilecek bir durum yok. Hastalık taşımıyorsa tabii.

WitaLOL

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Bro Çok Sıkıntı Olmaz Başıma daha önce geldi hiçdir sıkıntı olmadı merak etme mide asitin çoktan onu eritip sineğe dair bi iz bile bırakmamıştır

Yahya Furkan

Fortis Fortuna Adiuvat
Reaksiyon puanı
2,291
Afiyet olsun. Arada benim başıma geliyor aynısı bir sorun yaşamadım.

Red.Apple

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Büyük ihtimalle, ilerleyen saaatlerde, midene oturacak hamile bir sinek ise, doğumunu gerçekleştirecek ve içinde büyük bir koloni oluşturacak.

Ahmet Çakar Canlı yayında bile bile sinek yutuyor, adam doktor olsa ona olurdu bir şey :)))