Yanlışlıkla okulun eşyasına zarar verdim

mhxccs

Öğrenci
Öncelikle iyi forumlar dilerim. 8. sınıftayım ve bu gün okuldayken kasıtlı olmadan geriye giderken düşerek akıllı tahtanın kablosunun içine koyulduğu kabloyu koruyan pimapen tarzı bir parçaya elimi atmam sonucu o parça yerinden çıkıyor ve duvarın boyasınıda alıyor yarın büyük ihtimalle idira ile karşı karşıya gelicem idare ceza vermese bile üstündeki okulun kıyafeti olup olmadığını kontrol eden bir hocam var. Yardımlarınızı bekliyorum.

Tseus

Doçent
Okulun kıyafetini kontrol eden bir hoca varsa neden okul kıyafetini giymiyorsunuz? Onu geçtim kontrol etmese bile giymek zorundasınız. Okul malına zarara gelirsek bilerek yapmadığınız halde neden korkuyorsunuz ki?

Umut Çelik

Profesör
Öncelikle iyi forumlar dilerim. 8. sınıftayım ve bu gün okuldayken kasıtlı olmadan geriye giderken düşerek akıllı tahtanın kablosunun içine koyulduğu kabloyu koruyan pimapen tarzı bir parçaya elimi atmam sonucu o parça yerinden çıkıyor ve duvarın boyasınıda alıyor yarın büyük ihtimalle idira ile karşı karşıya gelicem idare ceza vermese bile üstündeki okulun kıyafeti olup olmadığını kontrol eden bir hocam var. Yardımlarınızı bekliyorum.
Bir şey olmaz. Ama önümüzdeki bir hafta okul kıyafetini giy.

mhxccs

Öğrenci
Resmi giyinmek insanlara neden bu kadar zor geliyor🤔
Ben resmi giyinmedim demiyorum yanlış anlamışsın sınıf öğretmenin şiddetinden bahsediyorum üzerinde okul dışı hırka,şapka tenefüste bile görse işin bitiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Okulun kıyafetini kontrol eden bir hoca varsa neden okul kıyafetini giymiyorsunuz? Onu geçtim kontrol etmese bile giymek zorundasınız. Okul malına zarara gelirsek bilerek yapmadığınız halde neden korkuyorsunuz ki?
Hocam orda bahsettiğim üzerinde en ufak bir okul dışı birşey bile yakalayan ve ceza veren öğretmenin şiddeti benim ortalamamda yüksek ama hocadan korkuyorum olay bu.

Yasiin

Profesör
Diyorumki ben zaten normal giyiniyorum ama üzerindeki en ufak bir saate bile kafayı takan hocanın bu olayı öğrendiğinde vericeği tepkiden korkuyorum 3 keredir yazıyorum neden anlamıyorsunuz ?
Çocuksunuz diye istediğini yapacaklarını zannediyorlar. Bu kadar korkmanıza gerek yok ananız babanız değil sizi dövsün. En fazla kızar neden kırdın vs diye.

mhxccs

Öğrenci
Umarım birşey yapmaz pimapen parçası dediklerinizden ilham alarak hocaya biraz tepki göstericem ama ilk olarak gider gitmez idareye uğricam bizim hocanın sağı solu belli olmaz idarede olayı çözmeyi düşünüyorum tahminimce 2-3 tl gibi bi tutar veririm

Umut Çelik

Profesör
Umarım birşey yapmaz pimapen parçası dediklerinizden ilham alarak hocaya biraz tepki göstericem ama ilk olarak gider gitmez idareye uğricam bizim hocanın sağı solu belli olmaz idarede olayı çözmeyi düşünüyorum tahminimce 2-3 tl gibi bi tutar veririm
Ya gitme idareye falan. Kimse anlamaz anlarlarsa da yapmadım dersin.

Niko4

Doçent
Ezdirmeyeceksin canım kardeşim kendini sırf sinir streesten gülüyorum diyo hoca beni komiksel çoçuk ruhlu zannediyor istediğini söyleye biliyor eze biliyor yüzüne sert şekilde dur bir zamandan sonra inan hoca sana bulaşmak istemez biizm okulda amcası mafia olan çoçuk var hoca bizimleyken kafasına göre laf sallar geçen kankamın amcası geldi çoçuk birinin yüzüne zarar vermişti hoca okul yönetmeni bile adama laf yediremedi ve çoçuk haklı çıktı bizim hoca o çoçuğa bulaşmıyor