Soru Yanımda Oturan Çocuğun Sınavda Kopya Çekmesi

Çocuğu söyliyim mi ?

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
6
Çocuk Din sınavından kopya çekti ve verdi.Olayı Anlatayım ;

Sınav başladı ve çocuk çantaları üst üste koydu.Çocuk duvar kenarında oturuyordu kendisine kör nokta oluşturdu.Çocuk çantasını açmıştı ve birşeyler almıştı.Büyük ihtimalle kopya kağıdını almıştı çünkü kağıt sesi geliyordu.Çocuk büyük ihtimalle kağıda duayı yazmıştı çünkü çocuk sınavda çıkan duayı bilmiyordu.Çoğu kişi ve o şahıs kağıtlarını öğretmene teslim etti.Son 5 dakika A ve B şıkları arasında kalmıştım ben B şıkkını düşünüyordum tam onu işaretleyecekken çocuk B şıkkını işaretlememi söyledi.Bende işaretledim fakat şahıs dedi diye değil.Çocuk sınavdan epey önce benim sıramda oturmazken benim sıramın tam kopya çekme sırası olduğunu söyledi ve birkaç gün sonra sıramda oturmaya başladı.Sınavdan sonra ise şahıs ben kopya çeksem sizin ruhunuz duymaz gibi sözler söyledi.Çocuk sınavdan 70 almıştı ve kendi çapında sevinmişti.Hoca çocuğa önceki sınavdan 50 almıştım şimdi 70 aldın diyerek gizemli bir bakış attı.

Şahısın davranışları hiç iyi değil küfürbaz,kurnaz,vurkaççı,sapık,kızlara yavşayan,kaba,kavgayı çözüm sayan,kendin küçükleri ezen,yalandan yemin edebilecek kadar yalancı bir insan
Sizce çocuğu söyliyim mi ? çünkü içimde kalıyor

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
olay yaşanıp bitmiş artık söyleseniz bile öğretmenler üç beş fırça çekmekten başka bir şey yapamaz. olay anında söyleseniz disiplinlik olurdu

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,509
Kul hakkı, söyle bence.