Yandex, Hotmail , Google , Paypal , Microsoft'un siteleri hacklendi

WebNick

Profesör
iyide bende neden düzgün açıldı yandex. Birisi şu hack in resmini paylaşsın lütfen

WebNick

Profesör
[MENTION=195265]Ben Kenobi[/MENTION] Bu görüntüyü yeni mi aldın yok daha önce mi? Çünkü yandex bende aynen devam. Adamlar çabuk toparlamışlar o zaman

yeni aldım
yandex bende hala yok
paypal da öyle
google dns kullanıyorum

ama abartmışlar kalanlar duruyor.

sakirsensoy

Üyecik
microsoft.com.tr'ye girdim biraz önce, gerçekten gümlemiş. sanırsam nic.tr'ı patlatmışlar. ama sağlam saldırı. helal :)

Tüm Türkiye de ki en önemli yerleri hackleyebilme gücü çoğunda olmayan bu güç şimdilik bizde :)

Türkiye de saçma sapan yok morhek yok anon manon gibi grupları destekleyenlere buradan çok kötü laf söylerdikte Türkiye Bilişim gündemine biraz mola verdirelim istedik ;)
Baktık hep lamer haberleri hep lamer haberleri biraz da kaliteli haber yaparsınız dedik...
Gazeteciler bu tür gruplara itimat ettiğine göre demek ki pek bilişimden kaliteli haberler alamıyorsunuz ee bizde haber verelim istedik...
Bu tür gruplara itibar etmek yerine bu ülke için bir şeyde siz yapın bunların hepsi sizi gerçeklerden uzak tutmak için gündemci piyon gençlerdir itibar etmeyin ;)

Adamlar atarı koymuş gitmişler helal olsun :D:D

WebNick

Profesör
yeni aldım
yandex bende hala yok
paypal da öyle
google dns kullanıyorum

ama abartmışlar kalanlar duruyor.

Ben norton dns kullanıyorum, bilmiyorum alakası var mı ama bende yandex açılıyor, paypal mefta olmuş ama. Adamlar sanırım son günlerdeki redhack muhabbetine kızmışlar. Yakında bunlar kendi arasında hack yarışına girerse şaşırmam. Ama dikkat ettim hep .tr domainleri çökertmişler. Ya bizim alan adlarını veren sistemler zayıf yada bu adamların maçaları orjinal siteyi çökertmeye yetmiyor.

Mesela ben hiç hatırlamıyorum microsoft.com un hack lendiğini. Ama onun harici çok microsoft sitesini hallettiler