Yandex Ankara Panaromalarına MİT Tepkisi

Bu konuyu okuyanlar

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Kaldırırlar yakında.

ethem

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Herşeyi sokağın ortasında mı yapıyorlarda güvenlik açığı oluyor ? O zaman o sokağı yerleşime kapatın gitsin.

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
En doğal hakkı.
Kimse ''neden?'' diyemez.

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Google nerede ise yatak odalarına kadar girecek ses yok ama Türkiyeye şube açıp vergisini ödeyen Yandex pis kaka geçin bu işleri .

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Yandex denen sacma seyi niye savunuyorsunuz? yoksa size reklam geliri mi bagladi(!)... :p
bence yandex yasaklanmali... daha iyi olur...

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
[MENTION=268864]nevrotikstar[/MENTION] kafan mı güzel de yandexi karalıyorsun adamlar google dan daha çok değer veriyor Türkiyeye :/

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Bunun konuşulması bile gereksiz.

Abd'de bile bir çok yer sansürletildi.

''Neden acaba?'' diye sordunuz mu?

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
ne değer vermesi reklam geliri için atmadıkları takla kalmadı...

kuterkee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence çok komik bende bir kamu kurumunda çalışıyorum Mit her gönderdiği evrağı gizli damgası vurarak gönderiyor. İçine baktığımda benim masamdaki diğer binlerce evrağın ondan binlerce kez daha gizli olması gerektiğini anlıyorum ve sadece gülüyorum.Anlam veremediğim Mit'in gizlilik politikası :D

c_emre_m

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MİT ne bulunmaz bir hint kumaşıdır, nede erişilemez, ulaşılamaz gizli bir yerdedir.

Bizim buralarda (İskenderun) İSDEMİR Cumhuriyet Kapıda geceleri karartma uygulanıyordu. Bekçiler tamamen karanlık ortamda bekliyorlardı ve gelen geçen araçları el feneriyle kontrol ediyorlardı. Ofis içerisinde bile ışıklar açılmıyordu, monitörün ışığıyla geçiniyorlardı.

Yeriniz yurdunuz belli, ne yaparsanız yapın.
Koordinatlarınız belli google earth ile isteyen istediği gibi ücretsiz olarak elde edebilir.

Sizi vurmak isteyen bu koordinatlarla gecesi gündüzü yok, istediği gibi yatarak, amuda kalkarak, takla atarak her pozisyonda sizi nokta atışı vurabilir.

Onun için kendinizi fazla kasmayın.

fatihcamli

Doçent
Reaksiyon puanı
0
yandexi türkiyeden kaldırmalı fotoylan birlik te olay cıkrarak adını duyaracak ve reklam yapacak.....
herşey tozz pembe degildir......heryerdingonun ahırıdadegildir..... dikkatli olması lazım bizden daha iyi bildikleri icin bu olayı bilerek yapmısolabilir.