Yandex Ankara Panaromalarına MİT Tepkisi

ethem

Asistan
Herşeyi sokağın ortasında mı yapıyorlarda güvenlik açığı oluyor ? O zaman o sokağı yerleşime kapatın gitsin.

-Hewal-

Dekan
Google nerede ise yatak odalarına kadar girecek ses yok ama Türkiyeye şube açıp vergisini ödeyen Yandex pis kaka geçin bu işleri .

grezimonk

Profesör
Yasaklı
Yandex denen sacma seyi niye savunuyorsunuz? yoksa size reklam geliri mi bagladi(!)... :p
bence yandex yasaklanmali... daha iyi olur...

Kadima

Rektör
[MENTION=268864]nevrotikstar[/MENTION] kafan mı güzel de yandexi karalıyorsun adamlar google dan daha çok değer veriyor Türkiyeye :/

ALPARS

Profesör
Bunun konuşulması bile gereksiz.

Abd'de bile bir çok yer sansürletildi.

''Neden acaba?'' diye sordunuz mu?

kuterkee

Üyecik
Bence çok komik bende bir kamu kurumunda çalışıyorum Mit her gönderdiği evrağı gizli damgası vurarak gönderiyor. İçine baktığımda benim masamdaki diğer binlerce evrağın ondan binlerce kez daha gizli olması gerektiğini anlıyorum ve sadece gülüyorum.Anlam veremediğim Mit'in gizlilik politikası :D

c_emre_m

Üyecik
MİT ne bulunmaz bir hint kumaşıdır, nede erişilemez, ulaşılamaz gizli bir yerdedir.

Bizim buralarda (İskenderun) İSDEMİR Cumhuriyet Kapıda geceleri karartma uygulanıyordu. Bekçiler tamamen karanlık ortamda bekliyorlardı ve gelen geçen araçları el feneriyle kontrol ediyorlardı. Ofis içerisinde bile ışıklar açılmıyordu, monitörün ışığıyla geçiniyorlardı.

Yeriniz yurdunuz belli, ne yaparsanız yapın.
Koordinatlarınız belli google earth ile isteyen istediği gibi ücretsiz olarak elde edebilir.

Sizi vurmak isteyen bu koordinatlarla gecesi gündüzü yok, istediği gibi yatarak, amuda kalkarak, takla atarak her pozisyonda sizi nokta atışı vurabilir.

Onun için kendinizi fazla kasmayın.

fatihcamli

Doçent
yandexi türkiyeden kaldırmalı fotoylan birlik te olay cıkrarak adını duyaracak ve reklam yapacak.....
herşey tozz pembe degildir......heryerdingonun ahırıdadegildir..... dikkatli olması lazım bizden daha iyi bildikleri icin bu olayı bilerek yapmısolabilir.