Yamaha XVS950A Alınacak!

Bu konuyu okuyanlar

hayalet15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ekimin sonunda çekimin vakti gelecek. Dolayısı ile Ekim sonuna kadar aramaya başladım. Sahibinden gibi sitelerde saçma sapan fiyatlara koyup satılmadan tutuyorlar. Adamların ilanları yıllanmış hala fiyatı yükseltiyorlar, bu motor o fiyatlara S-A-T-I-L-M-A-Z.

Aradığım:
2013 model
En fazla 30.000-40.000 km civarında
Aksesuar(cam, egzoz, çanta vs vs) istemiyorum.
Deposunu çizmişler, orasını burasını çizmişler hiç önemli değil; devrilmediği sürece.
Ölü fiyatına alma peşinde değilim, hakkını verme peşindeyim.
Türkiye'nin her yerine gelir-alır-giderim
Bütçem: 40.000 TL - 45.000 TL

İlgilenenlere
Instagram: burakozgurk

Telefon numaramı verebilirim.

Ciddi ciddi alacağım, nakit vereceğim.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Hocam neden bu motor? Hiç piyasası yokmuş ki. Sahibinden de hepi topu 8 ilan var. Bozulsa büyük ihtimal yedek parçasınıda bulamazsınız. O paralara değecek bir motor gibi görünmüyor. 25 30 bin lira civarına canavar gibi mt-07 alabilirsiniz. Yada illa chopper olacak diyorsanız xvs650 dragstar alabilirsiniz. Hem piyasası var hemde daha ucuz. Aradaki cc farkınında çok önemli olduğunu düşünmüyorum.

hayalet15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam neden bu motor? Hiç piyasası yokmuş ki. Sahibinden de hepi topu 8 ilan var. Bozulsa büyük ihtimal yedek parçasınıda bulamazsınız. O paralara değecek bir motor gibi görünmüyor. 25 30 bin lira civarına canavar gibi mt-07 alabilirsiniz. Yada illa chopper olacak diyorsanız xvs650 dragstar alabilirsiniz. Hem piyasası var hemde daha ucuz. Aradaki cc farkınında çok önemli olduğunu düşünmüyorum.

Yedek parçası bulunuyor, o konuda sıkıntısı yok. Motosikleti alıp ve bir ömür kullanacağımdan piyasası önemli değil, bir ömür kullanacağımdan custom kısmı ağır basıyor. Mt-07 benim tarzım değil, cruiser almayacak olsam Enduro-Touring tarzına yöneleceğim ama cruiser kesinlikle. xvs650,-xvs1100, wildstar vs. vs. bunlar enjeksiyonlu olmadığından yaktığı yakıtın hesabı yok ve şaft aktarma. XVS950A'yı çok inceledim, çok araştırdım (yerli ve yabancı kaynaklar); çok iyi ve uzun ömür götürecek bir motosiklet.

Yani kısacası bir kaç ayda verilmiş bir karar değil. 2-3 yıldır alacağım ve her seferinde bir sorun çıkıyor erteliyorum. Bu erteleme süreç araları araştırma ve emin olma ile geçti. Tek sorun insanların 2013 model motosiklete saçma sapan fiyatlar çekmeleri.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
O paraya 600cc lik cbr alınır

MoMentS

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Benim de hoşuma gitmiyor cbr.
Harley falan düşünüyorum ben, alternatif olarak ducati. Tabii ikinci el. :) Henüz birikimdeyiz :D
Senin kadar bilgim yok ama düşündüğün motor güzel fakat zor bulunur o. Pahalı olmasının sebebi normal sanırım..

hayalet15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim de hoşuma gitmiyor cbr.
Harley falan düşünüyorum ben, alternatif olarak ducati. Tabii ikinci el. :) Henüz birikimdeyiz :D
Senin kadar bilgim yok ama düşündüğün motor güzel fakat zor bulunur o. Pahalı olmasının sebebi normal sanırım..

Harley benim de aklımda vardı, Street Bob ama dini imanı para olmuş. Yüksek yakıt, düşük kapasiteli yakıt deposu vs vs.

MoMentS

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Aradığın ilanlardan hiç gidip baktığınız oldu mu hocam?