Soru Yamaha Motorsiklet

Bu konuyu okuyanlar

Sorudelisi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
41
Merhabalar. Erkek kardeşim 19 yaşında ve motor almak istiyor. Yamaha r25 le başlamak istiyor. Bu motorla başlaması normal mi? Yoksa başka model öneriniz var mı?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,925
Sinirleri yerinde değilse almasın. Çünkü araba şöförleri fena derecede kavga çıkarmaya meyilli.
Hem suçlu hem güçlü anlamında.

Adam var bilerekten sıkıştırıyor motosikleti. Kaza yaptırmaya zorluyorlar.

Her anı tehlike yani.

Sorudelisi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
41
Sakindir kardeşim birde yaşadığımız yer fazla olay yaşancak yer değil. Anayol da şehir içi de sakin. Başlaması uygun müdür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilmiyorum çok kararsızım. Motorsiklet çok tehlikeli birde kaza olsa Allah korusun. Düşüneceğim bu konuyu

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,925
Sakindir kardeşim birde yaşadığımız yer fazla olay yaşancak yer değil. Anayol da şehir içi de sakin. Başlaması uygun müdür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilmiyorum çok kararsızım. Motorsiklet çok tehlikeli birde kaza olsa Allah korusun. Düşüneceğim bu konuyu
Daha ben bisikletle yol kenarında giderken önüme kıran arabaları, hatta Otobüs şöförlerini demiyorum.

Geçenlerde otobüs şöförü beni gorüyor yanında gidiyorum bilerekten bir anda gaz verip önüme kırıp durdu.
Frene abanmasam otobüsün orta kapısında ezilirdim. Salak mı bu adamlar ney?

Hatta arabayı durdurduğu gibi kapı açanları demiyorum. Arkaya bakmıyor Kamyon mu geliyor? Tren mi geliyor? araba mı geliyor?

Bu adamlar varya Ehliyet alan adamlar. Ehliyet sınavından önce Google picture captcha testinden geçirmek şart.

İq seviyesi yerlerde adam daha arabanın adını söyleyemiyor durup araba alıyor.