Yalvarıp ağladı, başını taşla ezdim!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Gamze’nin katil zanlısının ifadesi tüyler ürpertti...

614730_detay.jpg

Üniversiteli Gamze’nin katil zanlısı Kenan Altun’un ifadesi tüyleri ürpertti: “Bana yalvarıp ağlamaya başladı. Yerden aldığım taşı başına vurup öldürdüm”

Karacasu’da, ormanlık alanda başı taşla ezilmiş olarak bulunan Adnan Menderes Üniversitesi öğrencisi Gamze Gürgen’in (21) katil zanlısı Kenan Altun’un, jandarmadaki ilk ifadesinde, otostop yapan genç kızı aracına aldığını, 10 dakika kadar sohbet ettikten sonra da ilişki teklif ettiğini söylediği öğrenildi.

Zanlının ifadesinde, genç kıza 30 lira para teklifinde bulunduğunu, genç kızın bunun üzerine inmek istediğini, kendisinin de aracı ormanlık alana sürdüğünü anlattığı belirtildi.

Araçtan iner inmez genç kızın kaçmaya çalıştığını söylediği öğrenilen zanlının, “Bunun üzerine kızı yakalayarak yere yatırdım. Bu sırada yerde bulunan bir şişeyle bana vurdu. Hafif yaralandım. Yerden kalkıp kızı yeniden yakaladım. Tırnaklarıyla boynumu ve ellerimi tırmaladı. Bir yandan da ‘Yalvarırım yapma, bırak beni’ diye bağırıp ağlıyordu. Sonra yerde bulunan taşla başına vurup, aracıma binip uzaklaştım” dediği öne sürüldü.

Geniş güvenlik önlemleri altında Karacasu Adliyesi’ne götürülen Kenan Altun linç edilmek istendi. Polis tarafından havaya ateş edilerek kurtarılan zanlı cezaevine gönderildi.

Habertürk

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
şrfznn evladı........

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
bıraksalarda linç etseymişler bunları
umarım hapse girdikten sonra af çıkmaz hemen bu ş...siz gibilere

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
herkezi anası bacısı gibi ...... zannediyo heralde

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Kayseri'deki olay ve bu olaydan sonra, İDAM tekrar gündeme alınmalı bence...

Silence

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Allah belanı versin hayvan herif ! eh be gamze hiçmi haber izlemiyon üniversite öğrencisisin bide gece vakti ne otostopu çekiyon nasıl o kadar salakça davranabildin ufacık bi hata hayatına mal oldu :(

ikara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İdam cezası şart kardeşim, münevver olayı, kayseri olayı, bu gamze olayı, gecen yıl izmir cinayetleri vs. idam referanduma gelmeli

thetiduygu

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Kızın da akılsızlığı var olayda ama adamın şe****zliği tartışılamaz bile..Kız ağlayıp yalvarmış niye öldürüyosun h**an herif..Seninde ananı bacını sıkıştırıp öldürseler ne hissedersin acaba..

LaWa

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Çok vahşi cinayetlere tanık oluyoruz.
Hayatımızın her anında dikkatli etmek zorundayız.
Çevrede o kadar piskopat insana var ki kimin ne olduğunu bilemiyorsunuz.

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
91
idam acil olarak geri gelmeli arkadaşlar....!!!!!!!!!!!!!!

Silence

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
off şu haberi her gördüğümde çıldırıyorum yaa !!!

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
İdam gerekLi !! Ve Şuan biri(leri) asıLmaLı...

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Ne kadar haysiyetsiz ş****siz insan kiliklli mahlukatlar var ya!!!

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Kendisini tanımıyorum ama bizim burada oturuyor. Bu yıl başlamıştı Üniversiteye 1. sınıf, üzüldüm :(

şeref*iz herif!

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Bırakacaklar aslında linç etsinler onu orada.

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Merhaba,

İdamı hukuk sanrısı adı altında güçlü bir adalet aracıymış gibi yüceltmek de bir başka fanatizm çeşidi, linç kültürünün devamıdır. Bunu dile getirirken elbette kimsenin insan haklarıyla birlikte ele alınan idam cezası (İng: capital punishment) şekilleri üzerine tartışmalarını okuduğunu sanmıyorum. Okusanız da şu dakikadan sonra size tesir edip sizi münevver etmeyecektir tabii. Olsun ben yine anlatayım.

Devlet hiçbir surette kimin ölüp kimin yaşayacağına karar verecek bir merci olmamalıdır. Kaldı ki, işlevi insanlara hizmet etmek olan bir yapının kendi eliyle şiddet uygulaması doğru değildir. Elbette göstericileri döven polisi seven, fikrini sevmediğini sopalayan, arabadan konuşmak değil girişmek için levyeyle inen insanların çoğunlukta olduğu gelişmemiş ve bütünsel zekâ sıkıntılı bir toplumda bu tür düşüncelerin gelişmesi olağan. Kaldı ki birçok idam destekçisi ipi kendisi çekecekse veya silahı kendisi ateşleyecekse bu işten çekinecektir. Zira cana kastetmek anlık arzularla da olsa bilinçli ve programlı da olsa insan psikolojisini kötü etkiler.

Konuya uzak olan fanatikler için okuma parçaları vereyim, dimağlar açılsın: Türkçesi burada. İngilizcesi ise burada.

Ha bu kadar insanlık bize fazla diyorsanız sizleri kafes arkasına alalım. Bu düşünce yapısının sonrasında vardığı yer çok tehlikelidir.

Güzel ve şiddetsiz günler dilerim.