Yardım Yakışıklımıyım, Yeter!

Bu konuyu okuyanlar

Mertayriç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar size hayatımı yaşanmaz hale getiren sıkıntıdan bahsedeceğim ben aşırı derecede dış görünüş takıntılısıyım ve sorun şöyle başlıyor beni sürekli çirkin insanlara benzetiyorlar ama hemen hemen herkes çok yakışıklı olduğumu söylüyor benzetildiğim insanları sıralayayım Taha duymaz, jordi, çağatay akman vs. Ama her dış görünüş konusundada yakışıklı olduğumu söylüyorlar kafayı yedim artık hatta geçen tanıdık bir çocuk bana harika suratın var manken olsana dedi ciddi ciddi özgüveni tavan yaptı sonra yine aynı kişilere benzetti farklı insanlar ben kendimi yakışıklı bulurum ama artık kafayı yedim bir hafta özgüveni tavan geziyorum bir hafta neye benziyorum ben diye fiziğim de kötüdür yani benzetildiğim insanlar gibi zayıf çubuk kraker gibiyim ama fizik yüzünden mi aceba diyorum bana yardım edin

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Yakışıklısındır takılmak için şakasına diyorlardır takma insanları. Bende öyle idim fakat tek yapmam gerek takmamakmış. Sadece boş ver düşünme.

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Eeeee?? Ne yapalım adamlara söylemeyin mi diyelim? Dinlemezsin olur biter. Bu nasıl ego tatmini...