Yakın zamanda Twitch yayınlarına başlıyorum! Desteklerinizi bekliyorum

Cyberpunk 2077 çıkana kadar ne oynayalım?

• AC Origins

Kullanılan: 9 20.5%
  • Tomb Raider

Kullanılan: 12 27.3%
  • Metal Gear Solid: V

Kullanılan: 3 6.8%
  • Mad Max

Kullanılan: 4 9.1%
  • Horizon Zero Dawn

Kullanılan: 8 18.2%
  • Batman

Kullanılan: 7 15.9%
  • XCOM 2

Kullanılan: 1 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    44

Bu konuyu okuyanlar

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,611
Herkese selam arkadaşlar. Yakın zamanda Twitch üzerinde yayın yapmaya başlayacağım. Bilgisayarımı da değiştirdiğime göre artık önümde bir engel kalmadı şükür. Sizler de yayımlarıma gelerek destek olabilirsiniz. Oyun oynamanın haricinde yayını izleyenler ile teknoloji üzerine uzun sohbetler yapmayı planlıyorum. Telefon olur, donanım olur, genel teknoloji gündemi olur sırayla hepsi hakkında konuşuruz artık. Bunun haricinde kanal hakkında sizler de görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden :)

Kanalım
Abim internet değerlerin neler ve hangi ıss i ve hangi paketi kullanıyorsun hayırlı olur inşallah

Batu Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Herkese selam arkadaşlar. Yakın zamanda Twitch üzerinde yayın yapmaya başlayacağım. Bilgisayarımı da değiştirdiğime göre artık önümde bir engel kalmadı şükür. Sizler de yayımlarıma gelerek destek olabilirsiniz. Oyun oynamanın haricinde yayını izleyenler ile teknoloji üzerine uzun sohbetler yapmayı planlıyorum. Telefon olur, donanım olur, genel teknoloji gündemi olur sırayla hepsi hakkında konuşuruz artık. Bunun haricinde kanal hakkında sizler de görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden :)

Kanalım
oyy beni büyük bir hatadan kurtaran insanın yayınını izlemem gerekiyor ürünlerin iadesini verdim ve para iadesini aldım
Sayende büyük bir hatadan kurtuldum

Son mesajlar