zenith25

Öğrenci
tercih meselesidir hocam. bana Amarkets'in şartları daha uygun geldi
bir önceki arkadaşın da yazdığına bakarak yanlış anlamış olabilirim, ib kısmını bilmiyorum ben oynamaktan bahsetmiştim, tercih meselesidir elbette nasıl oynadığınıza çok bağlı birşey bence

Forex İpucu

Öğrenci
'En İyi Yurtdışı Forex Şirketi Hangisidir' öğrenmek için güzel bir bilgilendirme yazısı.Okumanız tavsiyesi ile...

Ferit Çelebi

Öğrenci
bir önceki arkadaşın da yazdığına bakarak yanlış anlamış olabilirim, ib kısmını bilmiyorum ben oynamaktan bahsetmiştim, tercih meselesidir elbette nasıl oynadığınıza çok bağlı birşey bence
Bana Hotforex ve Amarkets'ten teklif geldi. İb üzerinde çalışmam için. Genelde PAMM hesapları tercih ederim de. Bu yüzden bir sorayım dedim. Belki bilen varmış diye

MrAli

Öğrenci
Bana Hotforex ve Amarkets'ten teklif geldi. İb üzerinde çalışmam için. Genelde PAMM hesapları tercih ederim de. Bu yüzden bir sorayım dedim. Belki bilen varmış diye
ib ile çalışmadım ama bildiğim kadarıyla müşteri çekmeniz gerek bunun için firma güvenilir olması lazım. Amarkets'i kendim kullandığım için önerebilirim. Diğer firma hakkında daha önceki mesaş yazan arkadaş size bilgi verebilir

Son mesajlar