XS Max 2021 yılında alınır mı?

Alınır mı?

• Alınır

Kullanılan: 22 73.3%
  • Alınmaz

Kullanılan: 8 26.7%

• Kullanılan toplam oy
    30

Bu konuyu okuyanlar

pwiehh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Öncelikle herkese iyi forumlar dilemek istiyorum,

22 ay Garantili bir XS Max var. Kaç GB olmadığını bilmiyorum fakat 64-256 olabileceğini tahmin ediyorum. 8500₺ fiyatı bulunmakta. Bu yılda bu telefon bu fiyata alınır mi?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

22 ay Garantili bir XS Max var. Kaç GB olmadığını bilmiyorum fakat 64-256 olabileceğini tahmin ediyorum. 8500₺ fiyatı bulunmakta. Bu yılda bu telefon bu fiyata alınır mi?
4 yıl performans konusunda beni memnun etsin,çok iyi ekran kalitesi,şık tasarım,iyi stereo hoparlör deneyimi,iyi batarya performansı istiyorum diyorsan alınır.Xs Max dışında S20 plus, Oneplus 8 gibi cihazlardan birinide alabilirsin.

pwiehh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
En son 2017 yılında iPhone 6+'ımı satıp xiaomiye geçmiştim. 4 yıldır androiddeyim ve artık ios ekosistemine dönmek istiyorum.
Ben almazdım, iPhone 11 veya OnePlus 8 bakabilirsiniz.
11 açıkçası cidden tuğla gibi bir cihaz olarak geliyor bana. Abimde var ve hem çerçeve kalınlığı hem de ekran kalitesizligi beni itiyor 11'den.
4 yıl performans konusunda beni memnun etsin,çok iyi ekran kalitesi,şık tasarım,iyi stereo hoparlör deneyimi,iyi batarya performansı istiyorum diyorsan alınır.Xs Max dışında S20 plus, Oneplus 8 gibi cihazlardan birinide alabilirsin.
Oneplus veyahut S20 düşünmüyorum. 4 yıl bana yeterli bir süre ki normalde senede bir telefon degisiyorum. (Android kullandığım süre boyunca)

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
En son 2017 yılında iPhone 6+'ımı satıp xiaomiye geçmiştim. 4 yıldır androiddeyim ve artık ios ekosistemine dönmek istiyorum.

11 açıkçası cidden tuğla gibi bir cihaz olarak geliyor bana. Abimde var ve hem çerçeve kalınlığı hem de ekran kalitesizligi beni itiyor 11'den.

Oneplus veyahut S20 düşünmüyorum. 4 yıl bana yeterli bir süre ki normalde senede bir telefon degisiyorum. (Android kullandığım süre boyunca)
Xs Max senin için çok iyi bir tercih olur diye düşünüyorum.Hocam 11 konusunda yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum.Bunları ben yazdığım zaman tepki alıyorum.11 kesinlikle tuğlayı andıran tasarıma sahip, fiyatını haketmeyen vasat bir cihaz.

pwiehh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Xs Max senin için çok iyi bir tercih olur diye düşünüyorum.Hocam 11 konusunda yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum.Bunları ben yazdığım zaman tepki alıyorum.11 kesinlikle tuğlayı andıran tasarıma sahip, fiyatını haketmeyen vasat bir cihaz.
İşlemci, kamera, pil ömrü çok güzel. Fakat ne kasa kalitesi (bana cidden 5s'i hatırlattı) ne de ekran kalitesi benim Mi Note 10 Lite ile yarışmıyor bile. XR+ diye çıkarsaydı iyi satardı.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Xs max hala alınır bir cihaz ama fiyat konusunda paslandığım için kesin bir öneri veremeyeceğim. Hem hafızası da tam olarak belli değilmiş.

Önceliklerin nedir?

pwiehh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Xs max hala alınır bir cihaz ama fiyat konusunda paslandığım için kesin bir öneri veremeyeceğim. Hem hafızası da tam olarak belli değilmiş.

Önceliklerin nedir?
Hocam ios olması, ekranın kaliteli olması ve premium olması benim için önemli. 11 Pro 9-10 civarlarında olsaydı onu tercih edecektim fakat 22 ay garantili olduğundan dolayı XS Max'da karar kıldım denilebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 11 düşünmüyorum ne yazık ki. Çok teşekkür ederim yine de.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Hocam ios olması, ekranın kaliteli olması ve premium olması benim için önemli. 11 Pro 9-10 civarlarında olsaydı onu tercih edecektim fakat 22 ay garantili olduğundan dolayı XS Max'da karar kıldım denilebilir.
O zaman sana gayet uyumlu olan bir cihaza göz dikmişsin. Yinede dediğim gibi fiyat konusunda paslandığım için 8500’e değip değmeyeceği hakkında bir şey diyemeyeceğim.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 11 düşünmüyorum ne yazık ki. Çok teşekkür ederim yine de.
Hocam az önce 11 pro sahibinden ikinci el fiyatlarına baktım.İkinci el 11 pro 10000 TL ye satan var.10000 TL ye çıkabiliyorsan ikinci el 11 pro almanı tavsiye ederim.

pwiehh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Hocam az önce 11 pro sahibinden ikinci el fiyatlarına baktım.İkinci el 11 pro 10000 TL ye satan var.10000 TL ye çıkabiliyorsan ikinci el 11 pro almanı tavsiye ederim.
Hocam 0 olsaydı alabilirdim fakat 2.el olmasından dolayı uzak duruyorum. Yurtdışından getirilip 10500'e 12 pro'lar satılıyor. 2k kayıt ile 12.5'a daha güzel takas oluyor fakat arada 4k oluyor. 7.5'a düşünürken 8.5'e çıkmam bile benim için mucize (2.el için diyorum)

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Hocam 0 olsaydı alabilirdim fakat 2.el olmasından dolayı uzak duruyorum. Yurtdışından getirilip 10500'e 12 pro'lar satılıyor. 2k kayıt ile 12.5'a daha güzel takas oluyor fakat arada 4k oluyor. 7.5'a düşünürken 8.5'e çıkmam bile benim için mucize (2.el için diyorum)
Hocam benimki sadece bir öneri.Xs max hayırlı olsun.

pwiehh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Hayırlı olsun. iPhone 11 önerenleri pek anlamadım açıkçası. Kendim de iPhone 11 kullanıcısıyım ama XS Max daha premium ve üst düzey bir cihaz.
Daha yeni, işlemcisi ve güncelleme alacağı için önerildi anladığım kadarıyla. Abim'de var ve dediğim gibi tuğla gibi geliyor bana ve 4K'lık telefonum bile daha premium duruyor o cihazdan. Elde hissiyatı da hoşuma gitmedi ki Telefon'u elde tutacağım ve ekranına bakacağım için bunlar bana daha önemli geliyor. Kamera konusunda ise çok fotoğraf çeken birisi değilim zaten. Şuanki 1 yıllık cihazımda 50 fotoğrafım tek var.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Daha yeni, işlemcisi ve güncelleme alacağı için önerildi anladığım kadarıyla. Abim'de var ve dediğim gibi tuğla gibi geliyor bana ve 4K'lık telefonum bile daha premium duruyor o cihazdan. Elde hissiyatı da hoşuma gitmedi ki Telefon'u elde tutacağım ve ekranına bakacağım için bunlar bana daha önemli geliyor. Kamera konusunda ise çok fotoğraf çeken birisi değilim zaten. Şuanki 1 yıllık cihazımda 50 fotoğrafım tek var.
Size XS Max daha iyi olacaktır. Yazınızda tek katılmadığım nokta 4K lık telefonun daha premium hissiyatı.

pwiehh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Size XS Max daha iyi olacaktır. Yazınızda tek katılmadığım nokta 4K lık telefonun daha premium hissiyatı.
Kullandığım telefon: Xiaomi Mi Note 10 Lite

Edge ekranı var. Ekranı FHD+. Kenarlar Alüminyum yerine Metal. Hem ön ekran, hem de arka kasa kıvrımlaştırılmış durumda ve bu iki cihazı elime aldığımda 11'den daha premium hissiyatı veriyor bana.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,169

İphone Xs Max gayet güzel bir cihaz kullanıcısını üzmez alınabilir :)

pwiehh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bugün cihazı aldım. 14 Ocak 2022 garantili 64GB silver cihazı. Swap ve pil sağlığı %100. Birkaç günden sonra incelememi yazarım

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
XS'in üstüne 11 çıktı onunda üstüne 12 çıktı hemde 2-3 ay geçti bile neredeyse 2.5 yaşında bir telefon ayrıca cihaz ikinci el ve 64 GB modeli telefona 8500 TL para vermek :( Gerçekten akıl alacak işler değil yaptığın...

Bu ölümüne Iphone al diyenleri ve savunanlarıda gerçekten anlayamıyorum...

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118

8800e 12 mini alabilirsiniz hem ilerleyen yıllarda yaygınlaşacak olan 5gden yararlanabilirsiniz kamerası da xs maxden ve 11den çok daha iyi olacaktır ama oyun oynuyorsanız ve ekran boyutu batarya size yetmeyecekse 12 öneririm.12 mini uzun süreli oyun oynandığında hem bataryası üzer hem de çok küçük bir telefon olduğu için fazla ısınır , şimdi fps düşüşü yaratmasa bile 2 3 sene sonraki oyunlarda bu ısınma fps düşüşü de yaratır.

pwiehh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
8800e 12 mini alabilirsiniz hem ilerleyen yıllarda yaygınlaşacak olan 5gden yararlanabilirsiniz kamerası da xs maxden ve 11den çok daha iyi olacaktır ama oyun oynuyorsanız ve ekran boyutu batarya size yetmeyecekse 12 öneririm.12 mini uzun süreli oyun oynandığında hem bataryası üzer hem de çok küçük bir telefon olduğu için fazla ısınır , şimdi fps düşüşü yaratmasa bile 2 3 sene sonraki oyunlarda bu ısınma fps düşüşü de yaratır.
6.4 inch telefon ararken mini onermeniz hocam. Kucuk telefon istemiyorum ve 2 yil garantili zaten bir cihaz aldim. Artik cok gec zaten.

rosellealper

Doçent
Reaksiyon puanı
419

Alinir