Xr vs SE 2020

Sizce Xr'a çıkmak mantıklı mı? Sırf ekran ve batarya için? Ve tasarım.
Xr ı tek elle tutmak,cepte taşımak senin için sıkıntı değilse,Ekran büyüklüğü ve batarya performansı senin çok önemli ise alınabilir.Xr alacaksan ikinci el temiz kullanılmış almanı tavsiye ederim.0 ları kazık fiyattan satılıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@alpotter @grbzz @Erenist2020

Piyango çıktı diyelim. Çıkma şansım var. Ama kamera ve işlemci kafa karıştırıyor.
İşlemci A12 bionic gayet iyi.Kamera tek olmasına rağmen gayet güzel çekiyor.Telephoto olmadığı için bir xs bir 11 Pro kadar portresi çok iyi olmasada portre çekimleri yeterli.

Umut Çelik

Profesör
Xr ı tek elle tutmak,cepte taşımak senin için sıkıntı değilse,Ekran büyüklüğü ve batarya performansı senin çok önemli ise alınabilir.Xr alacaksan ikinci el temiz kullanılmış almanı tavsiye ederim.0 ları kazık fiyattan satılıyor.

İşlemci A12 bionic gayet iyi.Kamera tek olmasına rağmen gayet güzel çekiyor.Telephoto olmadığı için bir xs bir 11 Pro kadar portresi çok iyi olmasada portre çekimleri yeterli.
2.el daha iyiyse birkaç tane bakayım. Siz de bulursanız atabilir misiniz?

Umut Çelik

Profesör
Telefoncudan almaya çalış bunlar iyi gibi.
Baktım bunlara önceden. Kadıköy karşıda olduğu için biraz zor. Avrupa yakasında yok mu?

Bu arada @Sıradan Kullanıcı dan özür dilerim. Bir daha telefon konusu açmayacağım demiştim.

Aynen garantili iyi olur.
Sen yorulma boşver ben araştırayım. Buraya atarım siz değerlendirirsiniz.