Xperia Z5 Premium Kulaklık Sorunu

routers

Üyecik
Merhaba arkadaşlar ;

Xperia Z5 Premium için kulaklık sorunu yaşayan var mı? Çok ilginç birkaç hafta önce kulaklık temassızlık yapıyor gibi davranışlar sergilemeye başladı, daha da ilginci çalıştığım şirkette bir arkadaşımın aynı telefonunda da kulaklık sorunu oluşmuş..

Selamlar, iyi akşamlar.

BUKULMEZ

Üyecik
Merhaba arkadaşlar ;

Xperia Z5 Premium için kulaklık sorunu yaşayan var mı? Çok ilginç birkaç hafta önce kulaklık temassızlık yapıyor gibi davranışlar sergilemeye başladı, daha da ilginci çalıştığım şirkette bir arkadaşımın aynı telefonunda da kulaklık sorunu oluşmuş..

Selamlar, iyi akşamlar.

BUKULMEZ

Üyecik
Bende de Xperia Z5 Premium var. Kulaklık takılı olduğu halde kulaklık takın uyarısı veriyor. Kulaklık yuvası temassızlık yapıyor. Konuşmak ya da müzik dinlemek için kulaklığın soketini giriş yuvasına elimle bastırmak zorunda kalıyorum. Bence Sony yakışmayacak bir problem. Telefon garanti de olduğu için servise vereceğim ama servise vermek bir dert, servisten almak bir dert, telefonun yerine başka bir telefon ayarlamak ayrıca bir dert.

routers

Üyecik
Bende de Xperia Z5 Premium var. Kulaklık takılı olduğu halde kulaklık takın uyarısı veriyor. Kulaklık yuvası temassızlık yapıyor. Konuşmak ya da müzik dinlemek için kulaklığın soketini giriş yuvasına elimle bastırmak zorunda kalıyorum. Bence Sony yakışmayacak bir problem. Telefon garanti de olduğu için servise vereceğim ama servise vermek bir dert, servisten almak bir dert, telefonun yerine başka bir telefon ayarlamak ayrıca bir dert.

Hiç uğraşma arkadaşım, ben epey forum araştırdım, özellikle uluslararası forumlar herkesin derdi aynı: Sony Z5 Premium kulaklık sorunu, jack sorunu, o kadar çok ki şaşırdım, Sony değil de Hindistan markası olsa ancak yakışırdı..

Bir de bu telefonlarda bence büyük bir güvenlik açığı var, telefon tuş kilidindeyken (power tuşuna bas widget ekranı geliyor) o ekranda status barı aşağı çek bak neler oluyor.. Kilitli telefonun wifisini aç kapa, uçak moduna al, el fenerini aç adamın pilini bitir.. Tam bir saçmalık.

Sony Z5 Premium 3.sınıf Samsung telefon ayarında bile değil.

1905att

Üyecik
Aynı sorun bende de var kardeş bugün tazyikli su ile yıkadım( şofbenden soğuk suyu en tazikli gelenle) yıkadım sonra kuruladım şu an çalışıyor

Aydın78

Üyecik
Soundabout indir. mediaaudio aç wired headphones seç. sound about service te no-status seç. çalışıyor. Sorun yazılımsal. ben yaptım oldu. haberiniz olsun.

Aydın78

Üyecik
Bu sorunu yaşayan çok kişi var. Android 7 de ek programa gerek kalmadan düzelir. umarım herkes görür. servise göndermeden sorunu çözerler.

Aydın78

Üyecik
Bu sorunu yaşayan çok kişi var. Android 7 de ek programa gerek kalmadan düzelir. umarım herkes görür. servise göndermeden sorunu çözerler.

Aydın78

Üyecik
S
Merhaba arkadaşlar ;

Selamlar, iyi akşamlar.
Soundabout indir mediaaudio gir wired headphones seç. sound about service gir no-status seç. sorunsuz çalışıyor.

Aydın78

Üyecik
Soundabout indir. mediaaudio aç wired headphones seç. sound about service te no-status seç. çalışıyor. Sorun yazılımsal. ben yaptım oldu. haberiniz olsun

61cihants

Üyecik
Aydın78 arkadaş dediğin programı indirdim düzeldi kulaklık çok sağol sıkıntısı olan arkadaşlar aydın arkadaşın yazdığı programı google play den indirirse sorunu çözülecektir adımları dikkatli takip edin tekrar teşekkürler aydın78.