Xperia Z Telefonum Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Semih Altay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Slm Arkadaslar evet Ayni Olay benimde Basima Geldi Hatta bu olay yuzunden Dolandirildim Sıkıntı Sudur Orjinal Sarj Aleti Kullanmadigimizdan Dolayi Kaynaklaniyor usb Kablosu Tam Oturuyorsa Orjinal Bir htc yada samsung Adaptoruyle Takip Bekleyin sarj Tamamen Bittigi Zaman Yan Sanayi Sarj Aleti Tam Amper Gondermediginden kaynaklaniyor 20 dakikada yan sanayi adaptorle acildi pil grafigi Geldi Hemen Kapandi Adaptoru Htc orjinali ile degistirip Taktim Suan aninda acildi... Sıkınti Sonylerde Degil Bizde Telefoncular Orjinal diye Yan Sanayi Sarj Aleti Koyuyor Alis verislerimizi Kaliteli Magazalardan veya Hattimizin Subelerinden Yapmaya ozen gosterelim benim 100 tl cope gitti

Semih Altay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayrica Sonylerde normal derecede isinma var bizim isiyi net hissetmemizin sebebi arkasi onu cam oldugu icin asiri isinmalarda uyari verir ve uygulamayi kapatir

mustafa_turk13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi Allah senden razı olsun dediğini yaptım telefon kısa süre sonra açıldı çok sağol...

Sam92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xperia Z
4 yıldır kullanıyordum. Geçenlerde Oyundayken şarjı bitti herşey bunun ile başladı. Telefon açılmıyor şarj almıyor. Soket ve batarya da hiç bir problem yok. Yazılanların hepsini denedim yine tık yok. Başka bir Xperia Z'ye bataryayı taktığımızda şarj alıyor.Dolu bataryayı benimkine taktığımızda açılıyor ve şarj alıyor yani sokette de problem yok. Ama şarj bitince almıyor.s Malesef telefoncuların da hepsi bir boka yaramazlar. "Batarya değiştirelim düzelir" - "soketten kesin o" tarzında söylemlerde bulunup telefonu yapamayınca sizden parasını isterler. VERMEYİN. Kavga edin vermeyin. Ben öyle yaptım. Aynı durumlardan muzdarip olduk. Garantisi bitti servisine gönderdik 800-900 Tl istediler. Zaten o paraya garantili Z alırım. Böyle de bir saçmalık var.

Varsa yoksa İphone.. Kim ne derse desin adamların garantisi yetiyor. Garanti süreci bittiğinde bile telefona sahip çıkıyorlar.

Sevgilerle.. "Eski Sony Sevenlerden"

Abdullah70

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
MERHABA ARKADAŞLAR XPERİA Z3 KULLANICISIYIM. TELEFONUM %50 ŞARJ DA TAKILA KALDI YANİ HİÇ ŞARJ DÜŞMEDİ GÜN BOYUNCA ŞARJ DA OLMADI BU GÜN TELEFONUM KAPANDI VE AÇAMIYOUM ŞARJ A TAKIYORUM PİL BİTİK SEMBOLÜ ÇIKIYOR DEDĞİNİZ HER METOT U DENEDİM YİNEDE AÇAMADIM BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ :( (pil bitik sembolü ekranda yanıp sönüyor sürekli)

adsızzzzzzzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar benım cıhazım sony e4g telefonum dun durduk yere kapandı sarja koydum bıttı sandım kırmızı ısık yandı acmayı denedım tıtredı acılmadı sarjı cıkarıp denedım busefer hıc tıtreme olmadı ne yapmam lazım acıl yardım edın

Screaly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sitenin boktanlığından dolayı 50 dkdır yorum yapmaya çalışıyorum ve yılmayacağım -_-kodugumun sitesi Üye ol sil tuşuna basnca seçili olmasına nazaran geri atması kocaaa yazıyı silmesi.

Sabah sabah krizle uyandım.
Kötü rüyalar uyutmadı sağolsun. Telefonla oynamaya başladım ilt etapta sıkıntı yoktu ama sonra dondu ben de açıp kapayayım dedim ama açılmadı.
Sonra benim gibi sıkıntı yaşayan insanların yorumlarını okuyup bi nebze olsa rahatlama yaşamak için pcyi açtım . Ve şarj + ses açma kapama + açma kapama düğmesine basılı olaak sorunu çözdüm ve 20 saniye vay anasını diye şaşkınlıkla ekrana baktım.
Muhtemelen konuyu açan ve konuya yorum yapan faydalı arkadaşlar şuan aldıkları dualarla dört köşe yaşıyorlardır. Ayrıca yorumları okumadan yorum yapan arkadaşlar bi bedavacı olaktan vazgeçin az okuyun ayrıııııcaaa2 (Şarz, jarz değil, ŞARJ yıl oldu 2017 be kardeşim az geliştirin kendinizi).
Telefon modeli SONY XZ. Tüketici hakları diye bi nimet var bişey olduğu taktirde onlara başvurun paranızı söke söke geri alıyorlar. Evkuru bile sağlı sollu tokatladılar.

Velhasıl Allah razı olsun.

Son düzenleme: