Xperia x mi lenovo p2 mi

TheMorpheus5

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım ama sadece 2 sini kararlaştırdım aklımda. İki telefonunda tasarımı çok hoşuma gitti lakin lenovo p2 nin sar değerlerinden dolayı almak pek içimden gelmiyor ve kameraya çok kötü diyorlar sizce hangisi xperia x e daha çok ısındım ama lenovo p2 ye de en az onun kadar ısındım sizce sar değerleri sıkıntı yaşatırmı, hangisini almalıyım.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Pil dışında x daha iyi. Sar da önemli. O yüzden xperia x alın.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım ama sadece 2 sini kararlaştırdım aklımda. İki telefonunda tasarımı çok hoşuma gitti lakin lenovo p2 nin sar değerlerinden dolayı almak pek içimden gelmiyor ve kameraya çok kötü diyorlar sizce hangisi xperia x e daha çok ısındım ama lenovo p2 ye de en az onun kadar ısındım sizce sar değerleri sıkıntı yaşatırmı, hangisini almalıyım.

Merhaba,

Oncelikle iki cihazin islemci guclerini baz alarak performanslarina bakildiginda xperia x daha guclu bir model oldugu kanaatine varabiliriz.

Kamera konusunda da sony xperia x daha iyi cekimler yapiyor. En azindan iki modelinde benzer fiyattan satildigini goz onunde bulundurdugumuzda kamera konusunda xperia x daha iyi is cikariyor.

Pil performansi konusunda p2 modelinin bariz bir ustunlugu mevcut.

Tavsiyem sony xperia x almaniz yonundedir.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Ben p2 diyorum. sar değerlerine bakacaksak ikisi arasında çok fark yok. ve zaten ikisinin de sar değeri yüksek. xperia x in bana göre pek + sı yok. sadece kamera bazında bi fark görebilirsiniz. ama şunu söylemem gerekir ki pil performansı yeterli olmayan bir cihazla ne yaparsanız yapın tatmin edici olmaz bana göre. Bu yüzden p2 diyorum

TheMorpheus5

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Merhaba,

Oncelikle iki cihazin islemci guclerini baz alarak performanslarina bakildiginda xperia x daha guclu bir model oldugu kanaatine varabiliriz.

Kamera konusunda da sony xperia x daha iyi cekimler yapiyor. En azindan iki modelinde benzer fiyattan satildigini goz onunde bulundurdugumuzda kamera konusunda xperia x daha iyi is cikariyor.

xperia x in pil performansı bir günü çıkartırmı
--- Gönderi Güncellendi ---
Merhaba,

xperia x in pil performansı iyimidir yani bir günü çıkartsa yeter benim için
Ben p2 diyorum. sar değerlerine bakacaksak ikisi arasında çok fark yok. ve zaten ikisinin de sar değeri yüksek. xperia x in bana göre pek + sı yok. sadece kamera bazında bi fark görebilirsiniz. ama şunu söylemem gerekir ki pil performansı yeterli olmayan bir cihazla ne yaparsanız yapın tatmin edici olmaz bana göre. Bu yüzden p2 diyorum
xperia x in kafa değeri 0.72 w/kg . vücut değeri 1.23 w/kg
arada çok fark var ve geçmiyor
iki telefon arasında sıkıştım kaldım arkadaşlar sony nin pili nin üzeceğeinden korkuyorum telefonu yaklaşık 3 sene kadar kullanmak istiyorum ve en azından 1 sene daha güncelleme almasını ve 3 sene boyunca stabil olmasını istiyorum.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
xperia x in pil performansı bir günü çıkartırmı

xperia x in pil performansı iyimidir yani bir günü çıkartsa yeter benim için

xperia x in kafa değeri 0.72 w/kg . vücut değeri 1.23 w/kg
arada çok fark var ve geçmiyor

Pil performansi cok iyo degil acikcasi. Kucuk kardesi olan x compackt modelinin pili daha iyi gidiyor ekrani 720p oldugu icin.

Burda sizin kullaniminiz durumu belirleyici olur. Cihazi elinizden dusurmeye, surekli aktif bir kullanima sahipseniz dolu dolu bir gunu cikarmaz.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
O fiyat aralığında Zenfone 2 var dostum. Bak istersen onada

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
O fiyat aralığında Zenfone 3 var dostum. Bak istersen onada
O fiyat aralığında Zenfone 3 var dostum. Bak istersen onada

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
pilde p2 geri kalanında x.

TheMorpheus5

Asistan
Reaksiyon puanı
20
başka bir model varmı peki o fiyat bandında